Illegal Stuff Kreatiin monohüdraat

SKU
hcMHCreatine

HC PRO Kreatiinmonohüdraat on kvaliteetne kreatiinmonohüdraadi pulber, mis pakub mitmeid eeliseid fitness sportlastele, kulturistidele ja jõutõstjatele. See 100% puhas kreatiinmonohüdraadi toidulisand on loodud suurendama lihaste energiat, tugevdama jõudu ja vastupidavust, soodustama vedeliku kogunemist lihastesse ning aktiveerima ATP-d (adenosiintrifosfaat) - rakuenergia allikat.

Peamised omadused:

  • Lihaste energiaallikas: Kreatiin mängib olulist rolli ATP taastamisel, mis on lihaste kontraktsioonide peamine energiaallikas kõrge intensiivsusega treeningutel. Suurendades ATP kättesaadavust, aitab HC PROFESSIONAL CREATINE edasi lükata lihaste väsimust ja säilitada energia taset, võimaldades sportlastel piire ületada ja saavutada tipptasemel sooritusi.
  • Tugevuse ja vastupidavuse suurendamine: Kreatiini toidulisandit on põhjalikult uuritud ja see on tõestatud, et see suurendab jõudu ja vastupidavust treeningute ajal. Suuremate energiavarude abil saavad sportlased teha rohkem kordusi ja tõsta raskemaid raskusi, mis viib järkjärgulise ülekoormuseni ja lihaskasvuni.
  • Vedeliku kogunemine lihastesse: Kreatiin koguneb lihaste rakkudesse kreatiinfosfaadi kujul, mis tõmbab ligi vett ja muudab lihased täidlasemaks ja mahukamaks. See vedeliku kogunemine annab lihastele visuaalselt tihedama ja ümarama välimuse, luues ihaldatud "pump" efekti.
  • Kiirenenud lihasmassi kasv: Suurenenud tugevuse ja vastupidavusega saavad sportlased treenida intensiivsemalt. See võimas treeningstiimul tähendab aja jooksul märgatavat lihasmassi kasvu. Kreatiin aitab kaasa uute valgustruktuuride sünteesile, toetades lihaste ehitamise protsessi.
  • ATP aktivaator: HC PRO CREATINE toimib ATP aktivaatorina, kiirendades ATP molekulide taastumist. See võimaldab kiiremat taastumist seeriate vahel ja vähendab intensiivsete treeningute ajal taastumisaega.
16,90 €
Laos

Target Groups Who Can Benefit:

  1. Fitness Athletes: Those engaged in high-intensity training regimes seeking to improve their energy levels and overall workout performance.
  2. Bodybuilders: Individuals aiming for increased muscle mass, strength, and the "pump" effect in their muscles.
  3. Powerlifters: Athletes looking to enhance their strength and endurance for heavy lifting.
  4. Endurance Athletes: Though primarily known for its benefits in strength training, creatine can also aid endurance athletes by improving energy availability during prolonged activities.
  5. Anyone Seeking Muscle Recovery: Suitable for individuals looking to reduce recovery time and improve training efficiency.

HC PRO Creatine Monohydrate is particularly effective for those looking to improve their physical performance, gain muscle mass, and enhance recovery during and after workouts. However, it's essential to use it as part of a balanced diet and exercise program and consult with a healthcare professional, especially for individuals with pre-existing health conditions or those taking other medications.

Ingredients    per serving - 5g
Calories    0
Total carbohydrates    0g
Total Sugar    0g
Magnesium    24mg
Potassium    32mg
Sodium    21mg
Isomalt    1000mg
Taurine    1500mg
Malic acid    1200mg
l-Leucine    2500mg
l-isoleucine    1250mg
l-valine    1250mg
Amino Mix - Glycine,Lysine,Alanine    2000mg

Lisainfo
BrändHC PRO
Pikkus105
Laius105
Kõrgus115
Toote vormpulber
Serveerimise kogus100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Illegal Stuff Kreatiin monohüdraat

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.