Jõusaali varustus

HC Pro on teie ülim sihtkoht kõrgekvaliteedilise jõusaali varustuse ja jõutreeningu seadmete osas, mis on loodud vastama nii professionaalsete spordisaalide kui ka koduste jõusaalide vajadustele. Meie tootevalikus on kõik, mida vajate oma jõutreeningu eesmärkide saavutamiseks, alates üla- ja alaplokkidest, plokkmasinatest ja vabaraskusega varustusest kuni kükipuuride, raamide ja half rack'ideni. Lisaks pakume laias valikus trenažööride lisasid, kehakaaluga treenimise vahendeid, nagu lõuatõmbekangid, rööbaspuud ja võimlemisraamid, ning kvaliteetseid kardiotrenažööre.

Jõusaali Tarbed

Meie jõusaali tarbed hõlmavad kõike, mida vajate treeningala optimeerimiseks ja turvalisuse tagamiseks. Valikust leiate kummimatid, tõstepõrandad, plyo boxes ehk hüppekastid ja muud olulised tarvikud. Pakume ka kuidas kasutada jõusaali trenažööre – kleebiseid, mis aitavad algajatel kiiremini treeningvahenditega harjuda ja tagavad ohutuse.

Pingid, Pukid

Meie pingid ja pukid on disainitud tagama maksimaalset stabiilsust ja mugavust igat tüüpi treeningute puhul, olgu selleks siis raskuste tõstmine või keharaskusega harjutused. Nende hulka kuuluvad nii reguleeritavad pingid kui ka spetsialiseeritud tõstepingid.

Varuosad ja Hooldusvahendid

Teame, et jõusaaliseadmete pikaajaliseks kasutuseks on vajalik nende korrapärane hooldus ja vajadusel parandamine. Seetõttu pakume laia valikut varuosasid trenažööridele ja pinkidele ning hooldusvahendeid ja õlisid, et tagada teie seadmete sujuv töö ja pikaealisus.

HC Pro on pühendunud pakkuma ainult parima kvaliteediga tooteid, mis vastavad spordi- ja fitnessikogukonna kõrgeimatele standarditele. Meie eesmärk on toetada teie treeninguid, pakkudes vastupidavaid ja usaldusväärseid vahendeid, mis aitavad teil saavutada ja ületada oma fitnessi eesmärke. Avastage HC Pro jõusaali varustuse ja jõutreeningu seadmete maailma, et leida kõik vajalik ühes kohas.

Üksuseid 1-16 - 439'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta