Hantlid

HC Pro pakub laia valikut hantleid ja hantlite komplekte, mis sobivad ideaalselt nii koduseks kasutamiseks kui ka kommertsjõusaalide varustuseks. Hantlid on üks universaalsemaid ja mitmekülgsemaid treeningvahendeid, võimaldades sooritada laia valikut harjutusi, mis sihtivad erinevaid lihasgruppe. Meie valik sisaldab:

HEX Kummist Hantlid

  • Need on kaetud vastupidava kummiga, et vähendada müra ja kaitsta põrandat kahjustuste eest. HEX kujundus takistab hantlitel veeremist, tagades stabiilsuse. Saadaval on seeriad 1-10 kg kuni 10-100 kg, mis sobivad kõikidele treenijatele, alates algajatest kuni edasijõudnuteni.

Tsingitud Metallist HC Pro Hantlid

  • Tsingitud metallist hantlid 10 kuni 100kg pakuvad professionaalset ja vastupidavat võimalust raskemateks treeninguteks, olles ideaalne valik nii kommertsjõusaalidele kui ka tõsisematele kodutreenijatele.

Reguleeritavad Hantlid

  • Need hantlid pakuvad suurt paindlikkust ja ruumisäästlikku lahendust, võimaldades kiiresti ja hõlpsalt muuta raskust vastavalt treeningu vajadustele.

Vabaraskused Erinevateks Treeninguteks

  • Lisaks fikseeritud raskusega hantlitele pakume laias valikus vabaraskuseid, mis on ideaalsed koduse jõusaali varustamiseks ja mitmekülgsete treeningute sooritamiseks.

Hantlid Erinevateks Kaalukategooriateks

  • Meie valikust leiate hantleid alates 1 kg kuni 15 kg ja enam, tagades, et leiate endale sobivad raskused sõltumata treeningu eesmärkidest või füüsilisest tasemest.

Kasutatud Hantlid

  • Pakume ka kvaliteetseid kasutatud hantleid, mis on kontrollitud ja hooldatud, et tagada nende vastupidavus ja funktsionaalsus, pakkudes samas kuluefektiivset lahendust treeningvahendite soetamiseks.

Kummist Crossfit Hantlid

  • Spetsiaalselt Crossfit treeninguteks mõeldud kummist hantlid on disainitud vastupidama kõrgele koormusele ja intensiivsetele treeningutele.

Iga hantlite seeria on mõeldud pakkuma maksimaalset mugavust ja sooritusvõimet, olles varustatud riiulitega, mis aitavad hoida treeningala korras ja organiseeritud. Olgu teie eesmärgiks lihasmassi suurendamine, vastupidavuse parandamine või lihtsalt üldise füüsilise vormi säilitamine, HC Pro hantlite valikust leiate kindlasti midagi, mis vastab teie vajadustele.

Üksuseid 1-16 - 21'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta