Kummimatid

HC Pro taaskasutatud materjalidest valmistatud kummimatid on iga kodu ja kaubandusliku jõusaali vundament. Alusta oma kodu jõusaali ja kommerts jõusaali ehitamist põrandate katmiseks sobivate kummimattidega.

Kummimatt on jõusaali parim põrandakate.

15 mm paksused kummimatid sobivad ideaalselt jõusaali avalikesse ruumidesse spordisaalides ja kas 30 mm või 50 mm paksused kummimatid hantli alale. 50 mm kummimatte kasutatakse ka tõsteplatvormidel ja neid saab kasutada oma koduses jõusaalis ilma raamideta.

Pange tähele, et HC Pro kummimattidest põrandakatted jäävad paigale ja seetõttu ei vaja paigaldamiseks mingeid liime ega liiste. Kui kolite kunagi teise kohta, võite võtta oma kummimatidmugavalt uue asukohaga liitumine ning samuti ei pea te üürileandjale hüvitama põrandate kriimustusi jms, sest põrandad on algusest peale kaitstud.

CrossFit muru või kunstmuru soetamisel pea meeles, et ehituspoodides olev kunstmuru ei pea kasutuses üle nädala või paar, vaid hakkab lagunema kohe esimesest päevast peale alates. HC Pro CrossFit kunstmuru on valmistatud kõvaks CrossFit jõusaali professionaalseks kasutamiseks ja on selleks kasutuseks kõige vastupidavam materjal turul.

Meie valikust leiate HC Pro võimlemismatte, tatami matte, taekwondo matte ja soojendusmatte ning neid on laos.

11 toodet

Määra kahanevas suunas
lehe kohta