Raskuskettad

KANGIKETTAD 50 MM - RASKUSED - KANGIRASKUSED - OLÜMPIA RASKUSKETTAD
 
Millised raskused ja kangikettad sobivad teie kasutamiseks?
 
Kuigi äkki võib tunduda , et vahet pole milliste ketastega me treenime .. kõik kahekümnendad kaaluvad sama 20 kilo ?
 
Jah, see on üsna tõsi, kuid erinevused tulenevad sellest, milline ketas millise spordiala ja treeningu jaoks kõige paremini sobib ning millised kangikettad peavad kõige paremini ja kauem vastu igasugusel kasutamisel. Kõigil HC PRO ketaste raskustel on 51,5 mm keskne ava ja need sobivad avade jaoks trap bari, jõutõstekangi, Olümpia kangi, Biitseps kangi ja Cross Fit kangega. 
Reguleeritavad hantlidele ja seega peaaegu iga korralik vardale. Teil ei tohiks olla põhjust teistsuguseid raskuskettaid hankida.
 
Raskuskettad 30mm või 50mm (ametlik suurus tõesti 51,5mm) augus?
 
Märge! Sellist küsimust ei tohiks isegi mõelda ... kõik tõstekangid peale 51,5 mm "varrukate"  on mõeldud maksimaalselt algajatele ja ka koduseks kasutamiseks. Hiljem saab probleemiks see, et sellised 30 mm (31,5 mm ava) kettad ei mahu isegi maailma kõige levinumatesse 220 cm pikkustesse sirgetesse kangidesse. Lisaks võiks mainida, et mittestandardsetel ketastel pole edasimüügiväärtust, mistõttu otsitav kokkuhoid osutub lõpuks täielikuks kahjuks.
 
Odavad raskuskettad ja kangikettad
 
Parim on osta kas plaadiraskuste komplekt või kangikomplekt ja plaadiraskused, kus igat raskust on üks paar , siis saate iga raskuse kombinatsiooni endale peale panna. 
Vinüülplaadi raskused on valdavalt telepoe värk, mis päris korralikuks trenniks ei sobigi, välja arvatud hädaolukorras.
Metallist ja malmist plaatraskused on kvaliteet kaup mis kestavad isalt pojale.
Soodsaid kangikettaid saab leida HC Pro veebipoest kasutatud toodete kategooriast.
 
Kui soovid saada sobivat õhkkonda kodusesse või kaubanduslikku jõusaali, siis tuleks valida kõik-ühes metallist ja malmist raskused, mis ei saa praktiliselt kunagi laguneda.
Lisaks tekitab metallplaatidega treenides mõnusat summutatud kriuksuvat heli, mis toob keskmisest paremini jõusaali eheda ja tõelise tegemise meeleolu.
 
50 mm kangikettad
Olympia raskused, Mustad käepidemega raskused, Värvilised käepidemega raskused, 51,5 mm kettad standartsetele tõstekangedele.
Kõrgus 20 kg ja 25 kilo metallist ja malmist kettadel on 450 mm.
Nimeta kettaid paljude erinevate nimede järgi, kuid HC PRO sarjas on neil kõigil sama otstarve ja 51,5mm keskavad, mis sobivad 50mm varrukatega kangidele. 
Käepidemetega raskuskettad sobivad kulturismiks ja jõutõstmiseks. Neid on lihtne ja mugav käsitseda tänu käepidemetele.
 
Ilma käepidemeta 20kg ja 25kg kangikettaid on juba väga raske põrandast lahti saada ka meestel.
Lisaks on käepidemetega plaate turvalisem laadida ja eemaldada näiteks pärast kükki, kui pole karta, et need libiseks käest ära.
Need samad raskusplaadid sobivad kõikidele HC PRO seeria biitsepskangidele, spetsiaalsetele kangidele, jõutõstmis- ja tõstekangidele.
 
Klassikalise tõstmise kettad ja bumber kangiraskused
 
HC PRO pumberplaadid taluvad nii raskuste tõstmist, olümpiatõstmist kui ka korduvaid kukkumisi ja viskeid cross fit treeningute ja võistlustel maapinnale ja põrandale.
Raskusplaatide kõrgus on 450 mm kõikidel 5 kg kuni 25 kg bumber ketastel.
Bumberi ketastel on keskel ka tavaline 51,5 mm auk kangege jaoks, nii et neid saab vabalt kasutada kõigis jõusaaliseadmetes ja koos ülejäänud varustusega.
Bumber-plaatidel on lai ja tugev metalliktsenter ning plaatide materjal on elastsem kui tavalised käepidemetega plaadid. 
Lisaks on tänu sellele raskused ka paksemad kui tavalised kangikettad. HC PRO pumberketaste eeliseks on ka see, et need sobivad krossitreeninguteks ja muudeks kasutamiseks, mistõttu on need sama kõrgusega kui standardsed 20kg, 25kg ja 50kg ketaskangid, mistõttu saab neid kasutada ka tavaliste ketastega segatuna näiteks jõutömbes .

Üksuseid 1-16 - 23'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta