Tõstetarvikud, kaitsmed

HC PRO ja HC Gym on teie usaldusväärsed partnerid, kui otsite kvaliteetseid tõstetarvikuid ja kaitsmeid jõusaaliks. Meie tootevalik on hoolikalt kokku pandud, et rahuldada nii algajate kui ka kogenud tõstjate vajadusi, pakkudes laias valikus tõsterihmasid ja -konkse, tõstevöid, tõstekindaid, randmesidemeid, põlvesidemeid ja jõusaali talki. Kõik meie tooted on disainitud vastupidavuse ja sooritusvõime parandamiseks, tagades, et saate oma treeningutest maksimumi.

Tõsterihmad ja -konksud

Meie tõsterihmad ja -konksud on loodud selleks, et parandada haardekindlust ja toetada raskuste tõstmisel, vähendades käte väsimust ja võimaldades keskenduda lihasgruppide sihipärasele treenimisele. Need on asendamatud vahendid, kui soovite tõsta oma treeningute intensiivsust turvaliselt ja efektiivselt.

Tõstevööd

Tõstevööd on olulised treeningvarustuse osad, mis toetavad alaselga ja aitavad säilitada õiget asendit tõstmisel, vähendades sellega vigastuste riski. Meie valikust leiate erinevaid stiile ja suuruseid, et tagada parim sobivus ja toetus igale kasutajale.

Tõstekindad

Tõstekindad pakuvad mitte ainult paremat haarduvust, vaid kaitsevad ka käsi kalluste ja vigastuste eest. Valikus on mitmesuguseid materjale ja disaine, mis tagavad mugavuse ja vastupidavuse kõigile teie treeningutele.

Randme- ja Põlvesidemed

Randme- ja põlvesidemed pakuvad lisatuge ja kaitset, aitavad vältida ülekoormusest tingitud vigastusi ja leevendavad valu, võimaldades teil tõsta suuremaid raskusi ja parandada sooritusvõimet.

Jõusaali Talk

Jõusaali talk on hädavajalik, et parandada haarduvust ja vähendada higistamisest põhjustatud libisemist, tagades maksimaalse kontrolli ja turvalisuse treeningute ajal.

HC PRO ja HC Gym pühenduvad teie treeningkogemuse parandamisele, pakkudes kvaliteetseid tõstetarvikuid ja kaitsmeid, mis vastavad teie kõrgeimatele nõudmistele. Tutvuge meie tootevalikuga ja leidke just need tarvikud, mis aitavad teil oma treeningeesmärke saavutada ja ületada.

Üksuseid 1-16 - 76'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta