Meist

Meie missioon?

 

On olla alati esireas kui jutuks tuleb kompromissivaba spordisaal. Meile kompromissivaba saal tähendab alati õiget muusikat ehk 

Rock/Metal ja parimaid seadmeid. Meie jõusaalid on varustatuid HC Pro seadmetega. Blokiga trenazõõrid on valmistatud nii et need sobivad nii algajatele kui kaugemale jõudnetele. Lühidalt õeldes sellise varutusega saab igaüks kõige paremini teha progressiivist trenni kus raskused ei saa kellelegi otsa.. Kettaid on kokku üle 4000kg ja need on käepäraselt paigutatud. Hantlite riiulid on õigel kõrgusel, nii et ka suuremaid hantleid on sealt mugav ise võtta.Suurimad hantlid on 100kg ja väiksemad 1 kilosed nii et kõigile on omad olemas ja arenguruumi.

Me teeme koostööd Tallinna Lastekoduga ja alustasime selle aasta alguses ühistrennigutega pühapäeviti. Koostöö jätkub praegugi.

Kasutage HC GYM teenuseid ja andke meile võimalus jätkata samamoodi edasi.

 

Tallinna lastekodu koduleht: http://www.tallinnalastekodu.ee/pealeht

 

 

Keda otsime?

 

Soovime enda hulka inimesi, kes sinna hästi ja kõige paremini sobivad. Inimesi, kes trenni või oma eesmärkidesse tõsiselt suhtuvad. Ausaid ja avatud inimesi, kes saavad aru, et elementaarne viisakus on oluline . Inimesi, kes saavad aru, et kasutades ressursse säästlikult, saame hoida hindu eriti madalal ka tulevikus.

 

Mida pakume? Tasuta Proovima igal pühapäeval :

 

Kõik, kes tahavad, saavad tasuta juhenduse kuidas seadmeid kasutada ja üldised soovitused, millest alustada ja kui tihti oleks kasulik enda eesmärkidest lähtuvalt üldse saali külastada. Kui tahate personaalsemat lähenemist ja isiklikku treenerit, siis on ka see võimalus olemas. treeningkava või personaalne juhendamine saalis. Pühapäeviti ajavahemikus 16-21 on kõigides HC GYM jõusaalides lahtiste uste päevad ja siis võite tulla oma silmaga vaatama ja proovima HC GYM jõusaali täiesti tasuta. Tasuta külastus on mõeldud just teile kes pole varem külastanud meid.


Kes on meie kliendid?

90% meie klientidest on tavasportlased. Klientide hulgas on lapsed, täisealised mehed ja naised. Naised käivad enamasti kohe hommikuti ja õhtul peale kella kuute.Palju on aastal 2018 ja 2019 juurde tulnud naisi kes tahavad tõsiselt kaalust alla võtta ning neid kes tahavad endale Bikini Fitness või Fitness keha.Kõik see on võimalik meie juures. .Kui te olete juhtumisi keskmisest jõukam inimine, kasutage meie teenuseid alati kui see on teile võimalik, nautige taastus/stardijooke, ostke meie toidulisandeidja ja spordivarustust nii saame hoida saali hinda madalal ka nendele, kes muidu ei saaks trennist üldse osa võtta.


Jõutõstmine, klassikaline tõstmine, cross fit , rammumees  ja rinnalt surumise trenn:

 

Kõigides HC GYM jõusaalides on tõstepõrand olemas ja linnamäe ning sikupilli jüusaalides lisaks rammumeeste varustus ja võimalus teha muid alasid nagu klassikaline tõstmine, rinnalt surumist, Para olümpia
rinnalt surumist, cross fit trenni jne. Tule kohale ja veendu ise.

 

Taastusjoogid

 

Kuna sellist madala hinnaga spordisaali on suht raske ülal pidada, siis seepärast müümegi trenni kõrvale nii stardi- kui taastusjooke.
Loomulikult on võimalik neid ka eraldi osta. Samuti treeningvarustust ja tarvikuid, erinevaid lisandeid jne.
Kui teil on võimalik kasutada neid teenuseid, siis loomulikult oleme tänulikud, sest ka nii saame hoida saali hinna madalal ja
samas pakkuda puhtust, korralikke seadmeid, uusi seadmeid ehk koos arendada meie oma kodusaali.
 
HC PROFESSIONAL Toidulisad on saadaval jookidena alates 0,80eur otse kassalt ja neid saab ka kaasa osta turu madalamate hindadega.
 
Tasuta Body ja jõutõsteteemalised ajalehed ja filmid kohapeal vaatamiseks.
Parkimine on samuti tasuta.
Linnamäe tee 91 HC GYM spordisaali parkimisest veel nii palju et peale spordisaali omade maja ees on meie oma ka spordisaali vastas lai parkla meie oma.

 

Heategevus 

Kuni 2018 aasta lõpuni oleme toetanud Tallinna ja Kohtla - Nõmme lastekodusid üle 9200 euro eest. Se kõik on täne teile kes olete juba

meie kliendid. Jätgame samas vaimus 2019-2020 ka edaspidi, tänud kõigile toetuse eest.

 

HC PROFESSIONAL TOIDULISANDITE HULGIMÜÜK JA EDASIMÜÜK
 
Kas tahaksid võtta enda spordisaali või netipoodi müüki HC Professional toodete
seeria?
Selleks peate omama ettevõtet millega sõlmida lepingu meiega ja edasi käib juba kähku.
Esimine kord peate kohale tulema Vana Narva mnt 20B maardusse koos firma andmetega
et sisestada hulgiostja andmed ja peale seda võite kohe valida esimised tooted millega alustada.
Esimine ost peab olema vähemalt 500eur koos käibemaksuga.
Edaspidi on võimalik saata tellitud tooted posti teel.
NB! Võimalik osta soome käibemaksevabalt nii toidulisandeid kui jõusaalivarustust juhul kui teil on soomes ettevõte mis on seal KM registris.
 

 Austatud kliendid, HC GYM spordisaalides on võimalus kasutada SportID makseviisi.

 

SportID