Meist

Meie missioon?

On olla alati esireas kui jutuks tuleb kompromissivaba spordisaal. Meile kompromissivaba saal tähendab alati õiget muusikat ehk Rock/Metal ja parimaid seadmeid. 

Meie jõusaalid on varustatuid HC Pro seadmetega. Blokiga trenazõõrid on valmistatud nii et need sobivad nii algajatele kui kaugemale jõudnetele. Lühidalt õeldes sellise varustusega saab igaüks kõige paremini teha progressiivist trenni kus raskused ei saa kellelegi otsa.. Kettaid on kokku üle 4000kg ja need on käepäraselt paigutatud. Hantlite riiulid on õigel kõrgusel, nii et ka suuremaid hantleid on sealt mugav ise võtta.Suurimad hantlid on 100kg ja väiksemad 1 kilosed nii et kõigile on omad olemas ja arenguruumi.

HC GYM Jõusaalides on alati esimisena kõik viimased HC Pro treeningseadmed , treeningvahendid . Lisaks jooksulindid , velotrenazõõrid , Kummilintid ning jooga ja pilates rullid kohapeal kasutamiseks. 

 

Me teeme koostööd Tallinna Lastekoduga ja alustasime selle kolm aastad tagasi ühistrennigutega pühapäeviti. Koostöö jätkub praegugi.

Tallinna lastekodu koduleht: http://www.tallinnalastekodu.ee/pealeht

 Keda otsime?

 Soovime enda hulka inimesi, kes sinna hästi ja kõige paremini sobivad. Inimesi, kes trenni või oma eesmärkidesse tõsiselt suhtuvad. Ausaid ja avatud inimesi, kes saavad aru, et elementaarne viisakus on oluline . Inimesi, kes saavad aru, et kasutades ressursse säästlikult, saame hoida hindu eriti madalal ka tulevikus.

 Mida pakume? 

 Kõik, kes tahavad, saavad tasuta juhenduse kuidas seadmeid kasutada ja üldised soovitused, millest alustada ja kui tihti oleks kasulik enda eesmärkidest lähtuvalt üldse saali külastada. Kui tahate personaalsemat lähenemist ja isiklikku treenerit, siis on ka see võimalus olemas. treeningkava või personaalne juhendamine saalis.

Kes on meie kliendid?

90% meie klientidest on tavasportlased. Klientide hulgas on lapsed, täisealised mehed ja naised. Naised käivad enamasti kohe hommikuti ja õhtul peale kella kuute.Palju on aastal 2018 ja 2019 juurde tulnud naisi kes tahavad tõsiselt kaalust alla võtta ning neid kes tahavad endale Bikini Fitness või Fitness keha.Kõik see on võimalik meie juures. .Kui te olete juhtumisi keskmisest jõukam inimine, kasutage meie teenuseid alati kui see on teile võimalik, nautige taastus/stardijooke, ostke meie toidulisandeidja ja spordivarustust nii saame hoida saali hinda madalal ka nendele, kes muidu ei saaks trennist üldse osa võtta.


Jõutõstmine, klassikaline tõstmine, cross fit , rammumees  ja rinnalt surumise trenn:

 Kõigides HC GYM jõusaalides on tõstepõrand olemas ja linnamäe ning sikupilli jüusaalides lisaks rammumeeste varustus ja võimalus teha muid alasid nagu klassikaline tõstmine, rinnalt surumist, Para olümpia

rinnalt surumist, cross fit trenni jne. Tule kohale ja veendu ise.

 

 Taastusjoogid

 Kuna sellist madala hinnaga spordisaali on suht raske ülal pidada, siis seepärast müümegi trenni kõrvale nii stardi- kui taastusjooke.

Loomulikult on võimalik neid ka eraldi osta. Samuti treeningvarustust ja tarvikuid, erinevaid lisandeid jne.
Kui teil on võimalik kasutada neid teenuseid, siis loomulikult oleme tänulikud, sest ka nii saame hoida saali hinna madalal ja
samas pakkuda puhtust, korralikke seadmeid, uusi seadmeid ehk koos arendada meie oma kodusaali.
 
HC PRO Toidulisad on saadaval jookidena alates 0,80eur otse kassalt ja neid saab ka kaasa osta turu madalamate hindadega.
 
Parkimine on klientidele tasuta.
 
Linnamäe tee 91 HC GYM spordisaali ümbruses ja vastas on tasuta parkimise võimalus klientidele. Tartu mnt 87d HC GYM jõusaali ees on samuti tasuta parimine .
 

 

Heategevus 

Kuni 2020 aasta lõpuni oleme toetanud Tallinna ja Kohtla - Nõmme lastekodusid üle 19200 euro eest. Se kõik on täne teile kes olete juba

meie kliendid. Jätgame samas vaimus 2021 ka edaspidi, tänud kõigile toetuse eest.

HC GYM Jõusaal Hinnakiri 

 

Täiskasvanud :
1x korra pilet 07.00-15.00 = 3.00 €
1x korra pilet 15.01-23.00 = 3.50 €
Kuukaart HC GYM Klubikaart - (30 päeva kaart) ainult 39€
90 päeva HC GYM Klubikaart - eripakkumine - kõigest 89 eurot

Noortele 12-17a Soodushinnad
1x korra pilet 07.00-15.00 = 2.00 €
1x korra pilet 15.01-23.00 = 2.00 €
Kuukaart HC GYM Klubikaart - (30 päeva kaart) ainult 19€

Liitumine - TASUTA

Lahtiolekuajad : 

 

Avatud E-P 07.00 - 23.00 .