Pingid, pukid

HC Pro pakub laia valikut jõusaali pinke ja pukke, mis on mõeldud nii professionaalsete sportlaste kui ka jõusaalientusiastide vajaduste rahuldamiseks. Meie kvaliteetsed treeningpingid on disainitud vastama kommertsjõusaali tasemele, pakkudes mitmekülgsust, vastupidavust ja ülimat toetust kõikvõimalikeks treeninguteks. Siin on ülevaade mõnest meie pakutavast pingist ja pukist:

Rinnalt Surumise Pingid

Meie rinnalt surumise pingid on ideaalsed jõu ja massi arendamiseks, pakkudes stabiilset platvormi efektiivseks ülakere treeninguks.

Võistluspingid

Võistluspingid on valmistatud vastama rahvusvahelistele spetsifikatsioonidele, nagu IPF (International Powerlifting Federation) nõuded, tagades, et teie treeningud on võistlustasemel.

Seljapingid

Valikus on rinnatoega seljapingid ja 45-kraadised seljapingid, mis on mõeldud spetsiifiliselt seljalihaste tugevdamiseks ja vormimiseks, pakkudes samal ajal suurepärast toetust ja stabiilsust.

Reguleeritavad Kaldpingid

Reguleeritavad kaldpingid võimaldavad teostada harjutusi nii positiivse kui ka negatiivse kaldega, suurendades treeningute mitmekülgsust ja võimaldades sihtida erinevaid lihasgruppe.

Scottipink ja Kõhupink

Scottipink on hädavajalik bicepsi treeninguks, samas kui kõhupink pakub efektiivset lahendust kõhulihaste arendamiseks.

Alaseljapink

Alaseljapink on disainitud spetsiaalselt alaselja lihaste tugevdamiseks, aidates vältida vigastusi ja parandada rühti.

IPF Combo

IPF Combo pink ühendab endas mitmeid funktsioone, pakkudes võimalust teha erinevaid harjutusi ühel ja samal seadmel, vastates seeläbi IPF-i standarditele.

Hantlitega Surumispink ja Lamades Surumise Pink

Hantlitega surumispink võimaldab teha hantlitõsteid, pakkudes samas stabiilsust ja toetust. Lamades surumise pink on klassikaline valik rinnalihaste treenimiseks, pakkudes kindlat ja turvalist platvormi.

HC Pro pingid ja pukid on mõeldud kestma ja toetama teie treeninguid, olles loodud vastupidavatest materjalidest ja vastama kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Avastage HC Pro tootevalikut ja leiage täiuslikud pingid ja pukid, et viia oma treeningud järgmisele tasemele.

Üksuseid 1-16 - 53'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta