HC PRO Refleks poksipirn

SKU
HCP-DESB

Tutvustame HC PRO Reflex poksikoti - parimat tööriista oma löögioskuste ja liikuvuse täiustamiseks võitlusspordi ja võitluskunstide treeningutel. See spetsialiseeritud treeningvarustus on loodud simuleerima reaalset võitlusstsenaariumi, võimaldades praktiseerijatel lihvida oma kiirust, täpsust ja reflekse.

1-2 tööpäeva jooksul
Soodushind 37,00 € Tavahind 49,00 €
Laos

Mitmekülgne treening: HC PRO reflekspall sobib laia valiku võitlusspordi ja võitluskunstide aladega, sealhulgas poks, kikkpoks, Muay Thai ja segavõitluskunstid (MMA). See pakub dünaamilist treeningukogemust, mis paneb väljakutseid igal oskustasemel praktiseerijatele.

Parandatud löögitehnikad: Tänu oma ainulaadsele disainile ja konstruktsioonile võimaldab see poksikott praktiseerijatel parandada oma löögitehnikaid, sealhulgas lööke, jalalööke, küünarnukke ja põlvi. See pakub realistlikku sihtmärki täpsete löökide jaoks ning aitab arendada jõudu ja kontrolli igas löögis.

Parandatud koordinatsioon ja refleksid: HC PRO poksikott soodustab käe-silma koordinatsiooni, jalaliikumist ja üldist liikuvust. Selle ettearvamatud liigutused ja põrkumisreaktsioon nõuavad praktiseerijatelt kiiret reageerimist ja löökide vastavat kohandamist, suurendades nende kaitseoskusi ja reaktsiooniaegu.

Vastupidav konstruktsioon: Valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest, sealhulgas esmaklassilisest sünteetilisest nahast ja tugevdatud õmblustest, on see treeningvarustus loodud vastu pidama intensiivsetele treeningseanssidele ja pikaajalisele kasutamisele.

Kaasaskantav ja lihtne paigaldada: kompaktne ja kerge disain muudab selle lihtsaks transportimiseks ja paigaldamiseks igasuguses treeningruumis.

Lisainfo
BrändHC PRO
Kaal3 kg
VärvMust
Write Your Own Review
Arvustatav toode:HC PRO Refleks poksipirn