OstroVit Massage Gun

SKU
OVMasGun

OstroVit kehamassaaži püstol on mitmekülgne toode enesemassaažiks pärast treeningut ja rehabilitatsiooni ajal. Massažiseadmel on 30 režiimi erinevat tüüpi massaažiks ja 6 otsikut, mis sobivad igale kehaosale. See on sobilik nii individuaalseks kasutamiseks kui ka füsioteraapiakliinikutes. Tänu sobiva massaaži rakendamisele OstroVit'i massaaži pistodaga on võimalik ideaalselt ulatuda peaaegu kõikidesse lihastesse ja hapnikuga varustada ning parandada verevarustust kudedes. Toode ei kaota oma omadusi ja selle otsikud ei deformeeru isegi intensiivsel kasutamisel raskete kasutajate poolt.

Komplektis olevad otsiku tüübid:
RINGIKUJULINE - üks mitmekülgsemaid otsikuid, valmistatud vastupidavast deformeerumiskindlast vahtplastist. Mõeldud massaažiks kõikidel kehaosadel ja mõõduka intensiivsusega pindmiseks tööks.
POOLOOVAL - valmistatud kõvast plastikust, mis sobib töötamiseks nii väikeste kui ka suurte lihasrühmadega. Jõuab sügavatesse kudedesse ja on ideaalne pinges ja kompaktsete lihasrühmade jaoks, näiteks nelipealihase ja suure rinnalihase jaoks.
KUUL - see on komplekti kõige täpsem otsik, valmistatud kõvast plastikust. Mõeldud päästikupunktidele - need on paksenenud alad, mis tekivad lihaskoes ja põhjustavad valu, sageli kiirgavat valu. Jõuab kõige raskemini ligipääsetavatesse lihasrühmadesse.
HELGID - valmistatud kõvast plastikust, on need peamiselt mõeldud Achilleuse kõõluse ja säärte ning kaela piirkonna lihaste jaoks. Need on kahvli sarnase mustriga, et kaitsta kõõluseid ja töötada ainult lihastel. Ümarad otsikud tähendavad, et see libiseb sujuvalt üle keha ja masseerib seda sügavalt. Sobib hästi ka seljalihaste, nelipealihaste ja gastrocnemius'e massaažiks.
LABIDAS - valmistatud äärmiselt kõvast plastikust, on ideaalne massaažiks paraspinaallihastes. Aitab leevendada pinget õlavöötmes ja selgroos.
KONKS - nagu kuul, on see väga täpne otsik. Mõeldud päästikupunktidele - need on paksenenud alad, mis tekivad lihaskoes ja põhjustavad valu, sageli kiirgavat valu. Jõuavad kõige raskemini ligipääsetavatesse lihasrühmadesse.

89,90 €
Laos

OstroVit Body Massage Gun kasutamise eelised:

Lõõgastab pinges lihaseid.
Parandab lihaste töö- ja taastumisvõimet.
Omab tselluliidivastast toimet.
Aitab lagundada paksenemist ja tugevdada lihaseid.
Väldib valulikkust pärast rasket treeningut.

Tehnilised omadused:

5 tüüpi kiirust - 1200-3800 p / min.
6 näpunäidet, mis on kohandatud erinevat tüüpi tööde jaoks.
Kiirlaadimise võimalus - 90-120 minutit.
Müratase: püstoli töö ajal ainult 45 db.
LCD ekraan kiiruse jälgimiseks.
Kaal koos pakendiga: 1,5 kg.
Spetsiaalne säilituskarp.

Komplekt sisaldab:

Juhtum
Relv
Toiteallikas
6 näpunäidet

Lisainfo
BrändOstroVit
Pikkus0
Laius0
Kõrgus0
Write Your Own Review
Arvustatav toode:OstroVit Massage Gun