C60+ Anabol Elite Testo, testosteroonitõstja 100 kps

SKU
C60ET100

C60+ Anabol Elite Testo on väga tugev testosterooni tõstja, mis on taaskasutanud vana head Ekdistenit, mis oli 1980ndatel kulturistide ja jõutõstjate seas imerelv.

Madal testosteroon on kõik, mida mees ja sportlane ei vaja. Suurenenud keharasv, depressioon, letargia, seksuaalse jõudluse ja lihasmassi vähenemine.
Kui olete midagi sarnast tundnud, ostke uuesti C60+ Anabol Elite Testo, meie loomulik testo boost. Lisaks ecdistenile on tootele lisatud teisi toetavaid ja testosterooni toimetavaid aineid ning mineraalaineid/vitamiine.

See on kasulik kõigil spordialadel, mis hõlmavad füüsilist pingutust, sealhulgas eriti vastupidavusaladel nagu suusatamine, rattasõit, jooksmine, kus lihased on pidevalt pinges. See booster muudab maksimaalse pingutuse lihases oluliselt vastupidavamaks, mitte ei suurenda lihtsalt maksimaalset koormust. See on oluline ka poksis ja teistes võitluskunstides, kus jõud on ülioluline.

60 Anabol Elite Testo on loodud pakkuma väga kõrget testosteroonitaseme tõusu, samuti aitab see toetada ja säilitada stabiilset testosteroonitaset. Ecdsiten / Ecdisterone toode on juba 1990. aastatel olnud idabloki sportlaste salarelv jõu ja lihaste suurendamiseks. mass. C60 + Anabol Elite Testo sisaldab seda olulist toimeainet kuni 20 korda rohkem kui konkureerivad tooted, mis väidavad end olevat "tugevad".

Anabol Elite Testot võetakse 60-päevase raviskeemi alusel ja selle eesmärk on suurendada keha enda testosterooni tootmist ja seeläbi pakkuda rohkem jõuharjutusi, rasvapõletust ja õnnistust, paremat tuju ja jõudu.

28,90 €
Laos
  • Osta 2 toodet 27,17 € kumbki ja saa  6% odavamalt
  • Osta 3 toodet 25,43 € kumbki ja saa  12% odavamalt

Marek Kalmuse kogemus ja tagasiside klientidelt C60 Anaboli kasutamise kohta:

Liigne testosteroonitase ei ole kasulik ei meestele ega naistele.

Miks, miks ja kui palju – sellest tootest olen Facebookis juba kirjutanud. Siinkohal võtan lühidalt kokku tagasiside, mille olen saanud neilt, kes on seda kasutanud ja kellel pole olnud tulemuste osas suurt midagi teatada.

Need on peamiselt mehed, kuid on ka naisi, kellele olen seda lisandit soovitanud ja siiani on nad sellega rahule jäänud.

Esimene kasutusnädal – hakkate kogu päeva jooksul märkama kõrgemat ja stabiilsemat energiataset. Uni muutub sügavamaks ja kvaliteetsemaks. Ärgates tunned end puhanuna. Seda on märganud keskealised naised, kes on seda nüüd proovinud.

Teine kasutusnädal – hakkate ka praktikas tundma energia suurenemist. See suurendab vastupidavust nii aeroobses kui ka jõuvastupidavuses. Jõusaalikülastajad saavad tõsta veidi suuremaid raskusi ilma hulluks minemata. Tundub, et Maa gravitatsioonijõud avaldab hantlitele vähem. Samuti on suurenenud libiido.

Uni on jätkuvalt hea ja kosutav. Natuke on isu tõusnud, aga ainult neil, kes süüa ei tahtnud. Jah, selliseid inimesi on meie hulgas ja tegelikult päris palju, lisaks ülekaalulisi, kellel on vastupidi pidev probleem söögiisu kontrolli all hoidmisega.

Kolmas kasutusnädal ja tõenäoliselt kauem, kuna need tulemused on tehtud viimase kahe kuu jooksul.

Jõu ja vastupidavuse kasv jätkub. Ainevahetuse probleemidega inimesed ütlevad, et nad käivad nüüd regulaarselt iga päev, samas kui varem läksid nad kauemaks kui paar päeva või isegi harvemini. Seetõttu hea kerge tunne maos ja soolestikus.

Keha rasvaprotsent väheneb ja lihasmass veidi suureneb, nii meestel kui naistel. Uni on suurepärane ja peaaegu kõik on näinud üsna seikluslikke unenägusid. Isegi neile, kes teadsid enne, et nad ei näe und või et seda juhtub väga harva.

Kokkuvõtteks ei ole ma veel negatiivset tagasisidet saanud.

Siiski, nagu olen varemgi rõhutanud ja teen seda ka siin. Autole uusimate velgede ja rehvide ostmine ei anna autole kw juurde. Jah, aga iga auto ja inimese mootor saavad rohkem kasu, kui kütus on iga kvaliteediga. Seetõttu on õige igapäevane dieet number 1 ja selle toidulisandi kasulikkus suureneb veelgi.

Kõik, kes tunnevad, et tahavad oma elukvaliteeti parandada, peaksid seda kindlasti proovima.

Kuidas parandab Anabol Elite Testo meeste tundeid?

Nagu me varem mainisime, ei voola energia kehasse loomulikult, kui te ei anna sellele võimalust. Võtke Anaboli "buum", et saavutada uus, ilusam ja energilisem keha. Laske oma olulisel teisel muudatust märgata; ära reklaami seda eelnevalt.

Kuidas põletada rasva ja kasvatada kvaliteetset lihasmassi kasutades Anabol Elite Testo?

Järgige ülalkirjeldatud meetodit ja lisage 3-4 intensiivset treeningut nädalas. See tähendab lühidalt 2 ülakeha treeningut ja 2 jalgade treeningut nädalas. Treeningud peaksid algama 10-minutilise kardiotreeninguga ning treening ise peaks sisaldama tavapärasest igapäevarutiinist väljuvaid harjutusi, vastasel juhul pole lihastel põhjust suuremaks ja tugevamaks kasvada. Tund enne treeningut võetud C60 + Anabol Elite Testo aitab suurendada jõudu ja aktiveerida teie keha testosterooni tootmist. Kui treenite lihasmassi, võtke veel 2 Anabol Elite'i

 kapslid koos valgurikka toiduga pärast treeningut, et suurendada valkude/aminohapete imendumist lihastesse.

Kuidas jõuda võimalikult kiiresti rasvavaba kehani ilma läbi keha põletamata?

Hommikune treening on südame tervise, rasvapõletuse ja lihaste kasvu võti. Jalutage või minge rattaga hommikul umbes 20 minutit. Jooge enne kodust lahkumist klaas vett ja nautige hommikust ja päevast vitamiinikogust alles pärast hommikust kardiotreeningut.

Juhend: Võtke 4 kapslit 1-2 korda päevas. 2 kapslit peaks olema 30-60 minutit enne treeningut. 2 kapslit enne magamaminekut. 4 kapslit enne magamaminekut trennivabadel päevadel.

Võtke rünnak. 60 päeva ja seejärel 15-30 päevane paus

Sisaldab:

Fenugreek - 300,0 mg Avena sativa - 160,0 mg ekdüsteroon - 150,0 mg piperiin - 8,0 mg magneesium - 464,0 mg, 124% RDA * C-vitamiin - 100,0 mg, 125% RDA * Tsink - 15,0 mg - 4-vitamiin * B6 - 4 mg. , 300% RDA * Vitamiin B12 - 80,0 ug, 3200% RDA *

Lisateavet Ecdysterone'i kohta: sellel on võimas anaboolne toime. Molekulaarsete toimemehhanismide poolest meenutab ekdüsteroon anaboolseid steroide (seondub lihasrakkudes membraaniretseptoritega, liigub raku tuumas tsütoplasmaatilistesse retseptoritesse, kus reguleerib nukleiinhapete sünteesi, mis omakorda reguleerib valkude biosünteesi).

Nagu paljud uuringud on näidanud, ei ole ekdüsteroonil vaatamata struktuurilisele sarnasusele anaboolsete steroididega eksogeense testosterooni ja anaboolsete steroidide kahjulikke kõrvalmõjusid. Ekdüsterooni pikaajaline kasutamine isegi suurtes annustes (1-2 kuud) ei põhjusta häireid organismi peamiste hormoonide (kortisool, kasvuhormoon, testosteroon, insuliin, kilpnääret stimuleeriv hormoon) tasemes veres ega ka kõrvaltoimed maksale.

Ecdysterone ei sisalda dopingut ja seda saab kasutada dopingukontrollis piiranguteta. Samal ajal aitab ekdüsterooni (2-4 tabletti) kasutamine koos täiendava valgutarbimisega kaasa tugevale anaboolsele toimele (tugevus vastab 40% methandrostenolooni vastavast annusest).

Allikas: Ezoteriker.

Spinat ja testosteroon:

Enne kui hakkan kiitma looduslikku testosteroonilisandit, on vaja selgitada, miks on piisav ja stabiilne testosterooni tase organismis oluline.

Testosteroon, meessuguhormoon, vastutab valkude sünteesi (valkude assimilatsiooni) eest, mis on organismis ülioluline. Valk on rakkude, sealhulgas keharakkude peamine ehitusmaterjal. Isegi treenimata inimkehas sureb igal sekundil miljardeid rakke, mille taastamiseks on vaja valke. Sportlased vajavad olenevalt spordialast piisavalt valku, eriti need, kes sellega liialdavad, sest lihastreeningud ja lihtsalt rasked treeningud on need, mis lihaseid “laenavad”. Metafooriliselt on lihaskiududes mikrorebendeid. Keha on loodud parandama neid lihaskiude rakke pärast stressi, muutes end tugevamaks ja vastupidavamaks. Lihaskiud paksenevad. See on nagu keha kaitserefleks, mis võib sõltuvalt treeneri eesmärkidest, treeningmeetoditest ja loomulikult spordialast kasvatada lihaseid suuremaks, vastupidavamaks või kiiremini.

Mida stabiilsem (teatud piirini) testosterooni tootmine, seda paremini omastab organism toidust saadavaid valke ning seda tõhusam on iga treening ja sellega kaasnev edu.

Samuti vastutab hea testosterooni tase meeste seksuaalse soovi eest, mis võib olla paljude jaoks olulisem. Aga igaühele oma.

Selgub, et mõlemal juhul teadsid inimesed ilmselt juba ammu, kuidas kehas testosterooni taset loomulikult tõsta. Paljud artiklid viitavad sellele, et spinati imelised mõjud avastasid teadlased üle maailma alles umbes 20 aastat tagasi. ma ei tea. Aga kui minna ajas tagasi aastasse 1929, mil esmakordselt ilmus multikas "Popeye" (veidi hiljem tehti koomiksisari), kes sai spinatit neelamisel üliinimliku kuju, siis kas see on juhuslik kokkusattumus või teadis inimkond midagi spinatis leiduvad tugevust suurendavad ained? Ära pane tähele. On oletatud, et spinat sisaldab ainet, mida nimetatakse "ekdüsterooniks", ja just sellel ainel on tugev stimuleeriv toime testosterooni tootmisele inimkehas.

Kahjuks sisaldab spinat seda ainet minimaalsetes kogustes, nii et kui soovite spinatit süües lihasjõudu ja vastupidavust tõsta, peaksime iga päev sööma kümneid kilogramme. Ilmselgelt pole see kuigi praktiline, kuid ilmselt suudavad teadlased seda ainet spinatist ja teistest taimedest edukalt ekstraheerida, et saaksime täna kapsleid neelates endale tõhusa doosi alla neelata.

Muide, need mõjuvad positiivselt mitte ainult meeste, vaid ka naiste kehale. Kui tuntud Test Booster "tribulus terrestreis" avaldab meeste organismile ainult positiivset mõju, siis "ekdüsteroon" võib ka naistel testosterooni taset veidi tõsta. Mitte küll meestega samal määral, aga siiski moraalselt ja käegakatsutavalt, et treeningstressist kiiremini taastuda ja oma treeninguid kõrgemal tasemel sooritada.

Võin seda täie veendumusega kinnitada, sest olen juba pea kuu aega proovinud piltidel olevat toodet. (Kindlasti kirjutan siin pikemalt selle mõjust naise kehale)

Olen proovinud erinevaid nn "test boostereid" või eksitavalt nimetatud toidulisandeid "test boosteriteks". Kahjuks ei ole närvisüsteemi stimulaatoritel, nagu kofeiini ja sarnaste ainete megaannused, testosterooni tootlikkuse stimuleerimisega midagi pistmist. Vastupidi, need on nagu piits, mis visatakse hobuse selga ja kui see kokku kukub, langeb see võimesse end pidevalt kurnatusest välja piitsutada, et toota testosterooni.

Kui soovite oma tulemusi parandada ja seda peate tegema tulemuste baasiga, ja see on valkude sünteesi parandamine kehas, mida saab edukalt teha ekdüsterooniga.

See toode on legaalne ja ei ole praegu dopinguainete nimekirjas. Kas see kunagi sinna jõuab? Võib olla…

Lisainfo
BrändHC PRO
Pikkus100
Laius100
Kõrgus100
Toote vormkapslid
Serveerimise kogus25
Kogus pakendis100 tk
Write Your Own Review
Arvustatav toode:C60+ Anabol Elite Testo, testosteroonitõstja 100 kps

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem HC PRO tooted