Ostrovit KEEZA Sleep Aid 300 g

SKU
OvKESlAi30g

OstroVit KEEZA Sleep Aid on kaheteistkümnest toimeainest koosnev komplekt - vitamiinid, mineraalid, aminohapped, happed ja taimeekstraktid mugavas pulbrilises vormis vees lahustamiseks. See on veel üks KEEZA sarja täiendus, mis on pühendatud kõigile füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kes hoolivad igapäevasest taastumis- ja puhkeprotsessi toetamisest. Meie koostises olevad koostisosad võivad samuti aidata teil uinuda ja parandada une kvaliteeti.

Miks tasub tervisliku une eest hoolitseda?

Igaühe igapäevane tsükkel on muutumatult 24 tundi – see aeg jaguneb eelkõige selleks, mille käigus me kõikvõimalikke tegevusi ette võtame, ja selleks, mille käigus peaksime andma kehale võimaluse puhata ja taastuda. Tasakaalu säilitamine selles osas on ülimalt oluline – just tänu nii füüsiliseks kui vaimseks puhkuseks eraldatud ajale on meie keha võimeline taastuma ja korralikult toimima. Iga päev õigesti planeeritud puhkus koos toitva toitumisega, mis sisaldab olulisi toitaineid ja mikrotoitaineid, annab meile võimaluse võtta vastu rohkem väljakutseid. OstroVit KEEZA Sleep Aid abil saate oma igapäevast dieeti täiendada:

Magneesium - mineraal, mis toetab muuhulgas närvisüsteemi nõuetekohast talitlust ja õigete psühholoogiliste funktsioonide säilimist. Lisaks osaleb see meie lihaste õiges töös, elektrolüütide tasakaalu säilitamises ja õiges energiavahetuses. Aitab oluliselt kaasa väsimus- ja väsimustunde vähendamisele.
L-arginiin - on orgaaniline keemiline ühend asendamatute aminohapete rühmast. Aktiveerides otseselt lämmastikoksiidi, parandab see verevoolu. See on antioksüdant.
L-glutamiin - on orgaaniline keemiline ühend endogeensete aminohapete rühmast. Toetab taastumisprotsesse pärast raskeid treeninguid.
Gamma-aminovõihape - mõjutab närvisüsteemi tööd - mõjub rahustavalt, toetab uinumisprotsessi ja põhjustab lihaste lõdvestamist.
D-asparagiinhape - toetab treeningjärgset taastumist une ajal.
L-lüsiin HCL - toetab kudede taastamist, rasvade ainevahetust ja kaltsiumi imendumist. Võib parandada keskendumisvõimet ja une kvaliteeti.
L-trüptofaan - stimuleerib närvisüsteemi tegutsema. Võib avaldada soodsat mõju meeleolule ja und reguleerivale toimele.
Melissi lehtede ekstrakt - tuntud oma rahustavate omaduste poolest.
Humalakäbide ekstrakt - soovitatav uinumisprobleemide korral.
Tsink - aitab kaitsta meie rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks toetab see normaalse kognitiivse funktsiooni säilitamist ning mängib olulist rolli normaalse viljakuse ja reproduktiivfunktsiooni säilitamisel. Samuti aitab see säilitada õiget testosterooni taset veres.
Vitamiin B6 - Toetab närvisüsteemi nõuetekohast toimimist ja õigete psühholoogiliste funktsioonide säilitamist. Aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele. Lisaks osaleb see õiges energiavahetuses.
Melatoniin - mõjutab ööpäevarütmi reguleerivat toimet - aitab vähendada uinumiseks kuluvat aega.

16,90 €
Laos

Soovitatav kasutus

Lahustage 10 g portsjon (1,5 lusikatäit) 150-200 ml vees. Võtke 1 portsjon päevas, 30 minutit enne magamaminekut. Kasulik mõju ilmneb siis, kui vahetult enne magamaminekut tarbitakse 1 mg melatoniini. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Aktiivsed koostisosad10 g portsjoni kohta% RI*
Magneesium375 mg100%
L-arginiin1000 mg-
L-glutamiin800 mg-
Gamma-aminovõihape GABA750 mg-
D-asparagiinhape DAA550 mg-
L-lüsiin HCL320 mg-
L-trüptofaan300 mg-
Palsamilehe ekstrakt210 mg-
Humalakäbide ekstrakt100 mg-
Tsink15 mg150%
Vitamiin B67 mg500%
Melatoniin1 mg-

*RI – võrdluskogus

Lisainfo
BrändOstroVit
Pikkus0
Laius0
Kõrgus0
Toote vormpulber
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Ostrovit KEEZA Sleep Aid 300 g

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem OstroVit tooted