TREC ClenBureXin, rasvapõletaja 180 caps

SKU
TRClenBureXin180

Klenbureksiin on parim rasvapõletaja meestele ja naistele.
Selle mõju on tunnistatud parimaks termogeensete rasvapõletajate seas nii meestele kui naistele. See on üks ohutumaid ja võimsamaid rasvapõletajaid kõigist tänapäeval turul olevatest ravimitest. Ameerika labori Natures Value INC poolt välja töötatud ainulaadne valem aitab kaasa kaalulangetamise protsessile ja eemaldab soovimatu rasva, eriti vööst ja puusadest.
Neid rasvapõletustablette soovitatakse kõige paremini inimestele, kes tegelevad erinevat tüüpi füüsilise tegevusega, nii meestele kui naistele. See toode sobib ühtviisi hästi nii neile, kes on aktiivsed jõusaalis, kui ka neile, kes on lihtsalt liiga hõivatud ja juhivad istuvamat eluviisi.
Mida Clenburexin teeb?
See rasvapõletaja on loodud selleks, et aidata kehal võidelda rasvumise, ülekaalu ja liigse rasvkoega. Selle toote kasutamisel ründab valem loomulikult rasvade ladestumist, võimaldades kehal muutuda saledamaks ja toonusemaks.
Kuidas Clenburexini rasvapõletajad töötavad?
Need on ohutud rasvapõletuspillid, mis on adekvaatselt kombineeritud tõestatud taimeekstraktidega, millel on termogeenne toime (suurendavad soojuse ja energia tootmist kehas), parimate vitamiinide ja stimulantidega, mis võivad kiirendada ainevahetust ja söögiisu pärssimist. Ainevahetuse kiirendamine toob kaasa kiirema kalorite põletamise isegi puhkeolekus, mille tulemuseks on kiirem ja parem kaalulangus ning liigse rasva põletamine kehas.

Soovitatav päevane kogus: 4 kapslit päevas. Esimene annus: 2 kapslit 30 minutit enne treeningut/sööki. Teine annus: 2 kapslit 30 minutit enne sööki.
Joo 300 ml vett.
Pange tähele: see toode on stimulant ja seda tuleks võtta vähemalt 4 tundi enne magamaminekut.

34,90 €
Laos
Lisainfo
BrändTREC
Kogus pakendis180 tk
Write Your Own Review
Arvustatav toode:TREC ClenBureXin, rasvapõletaja 180 caps

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.