Nutrex Lipo 6 Black, rasvapõletaja 60cps

SKU
Nutrex_Lipo_6 Black_60cps

LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE on väga tugev rasvapõletusvahend. See on nii tugev, et Te ei saa kunagi võtta rohkem kui ühte pilli ühe portsjoni kohta. See on ülikontsentreeritud ja ülitugev rasvakadu soodustav abivahend, mille eesmärk on aidata Teie kehal rasv täielikult ära põletada.

LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE sisaldab kliiniliselt testitud Advantra Z® koos Yohimbine, Rauwolscine, Theobromine ja kofeiiniga. See koostisosade kvintett aitab tugevdada tugevat termogeenset toimet.
Termogenees tekitab soojust, mis ärgitab keha rasva põletama. Võite tunda end soojemalt ja higistada rohkem. Võttes ühe tableti kaks korda päevas, saate piisavalt kütust oma sisemise ahju kütmiseks, et ärjepidevalt toetada rasvapõletust.

Kiirete efektide tagamiseks on LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE kiire imendumisega vedelad kapslid. Selle toimeained on juba eelnevalt lahustunud, nii et saate paremaid tulemusi - kiiremini!

Lisage lihtsalt üks kapsel kaks korda päevas oma toitumis- ja treeningrežiimile, olge järjepidevad ja näete erinevust.

SOOVITUSLIK KASUTAMINE: Võtke 1 kapsel hommikul ja 1 kapsel pärastlõunal. Üks portsjon ei tohi ületada 1 kapslit. Ärge kunagi võtke 24 tunni jooksul rohkem kui 2 portsjonit. Parimate tulemuste saamiseks kasutage seda iga päev vähemalt 30 päeva.

ULTRA KONTSENTREERITUD RASVADE KAOTAMISKOMPLEKT 295mg:
Veevaba kofeiin
Veevaba teobromiin
Advantra Z Citrus aurantium (50% p-Synepherine)
Yohimbine HCI
Rauwolscine


Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

39,90 €
Laost otsas
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Nutrex Lipo 6 Black, rasvapõletaja 60cps