OstroVit Pharma Liver Aid 90 kps - toidulisand maksale!

SKU
OstroVit_Pharma_Liver_Aid_90caps

Tõhus liitlane võitluses terve maksa nimel.

OstroVit Pharma Liver Aid on õigesti valitud, standardiseeritud ürtide ja ainete kompleks, mille sünergistlik eesmärk on suurendada  maksa igapäevast toimimist, parandada selle võõrutusfunktsioone, toetada regeneratsiooni ja kaitsefunktsioone. Hoolige oma maksa eest, hoolitsege oma keha, tervise ja heaolu eest, parema homse eest.

Piimaohaka seemne ekstrakt - piimaohakas, mis on normeeritud 80% -liseks silmariiniks, sisaldades 30% silübiini ja isosilübiini, mis on tuntud oma kasulike omaduste poolest maksa funktsiooni parandamiseks. See kaitseb mao limaskesta, toetab võõrutusfunktsioone ja kaitseb maksarakke või hepatotsüüte, mis on eriti avatud NSAIDide, alkoholi kuritarvitamise ja muude toksiinide ja ravimite võtmisel.

Kurkum risoomiekstrakt - normeeritud 95% -ni kurkuminoididest, mitte ainult ei toeta korralikku vereringet ja kardioprotektiivseid funktsioone, vaid parandab ka meie suurima organi, st maksa, funktsioone.

Artišoki lehtede ekstrakt - normeeritud 5% -lisele tsüariinile avaldab hepatoprotektiivset toimet, st kaitseb meie maksarakke, reguleerib meie veres lipiidide taset ja glükoosi-insuliini metabolismi taset.

Musta pipra puuviljaekstrakt - normeeritud 95% piperiini, parandab seedimist ja suurendab verevarustust, mille tulemuseks on meie organite parem verevarustus, parandades seeläbi nende funktsiooni.

N-atsetüültsüsteiin (NAC) - on üks ainetest, mis on pühendatud maksale. See toetab maksa kaitsvaid ja võõrutusfunktsioone ning osaleb aktiivselt ka meie keha kõige olulisema tripeptiidi, s.o glutatiooni, sünteesi, mis täidab keha kõige olulisemaid antioksüdantseid funktsioone, sünteesis.

Koliin - koliin (antud juhul bitartraadi vorm) on orgaaniline keemiline ühend, tuntud ka kui B4-vitamiin, mida kasutatakse peamiselt selle kognitiivsete stimuleerivate omaduste tõttu (ühe olulisema neurotransmitteri otsene muundamine atsetüülkoliiniks) või vahendiks maksale tervis, mis on võimeline vähendama rasvmaksa kogunemist, selle kroonilist põletikku, tsirroosi või hüperkolesteroleemiat.

L-glutatioon - vähendatud kujul. See neutraliseerib vabu radikaale, toimides radikaalse aktsepteerijana. See sünteesitakse meie keha igas rakus ja aitab maksa puhastada.

B6-vitamiin - p-5-p või püridoksaalse 5-fosfaadi kujul. See on meie keha jaoks parim bioloogiliselt saadav vitamiin B6. See toetab füsioloogiliste funktsioonide ookeani ning on ülioluline kõigi meie keha organite nõuetekohaseks toimimiseks.


    Maksafunktsiooni toetavate ürtide ja bioloogiliste koostisosade kompleks
    Hoolikalt valitud ühendid täiendavad üksteist, moodustades tervikliku täienduse
    See toetab hepatotsüütide või maksarakkude uuenemist
    See toetab meie maksa kaitsefunktsioone
    Reguleerib glükoosi ja insuliini metabolismi
    Toetab vereringet, toetades meie maksa nõuetekohast toimimist
    Toetab võõrutusfunktsioone


Tarbi 1 portsjon (3 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

1 portsjon (3 kapslit)
Koliini bitartraat 300 mg
Piimaohaka seemne ekstrakt (80% silmariini, sealhulgas 30% silübiini ja isosilübiini) 200 mg
Kurkumi risoomiekstrakt (95% kurkuminoid) 200 mg
N-atsetüültsüsteiin (NAC) 150 mg
Inuliin 130 mg
L-glutatiooni sisaldus vähenes 100 mg
Artišoki leheekstrakt tavaline (5% tsüaniin) 100 mg
Musta pipra puuviljaekstrakt (95% piperine) 10 mg
B6-vitamiin (P-5-P püridoksalo 5'-fosfaat) 10 mg (714% **)

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Soodushind 10,97 € Tavahind 17,90 €
Laos
Write Your Own Review
Arvustatav toode:OstroVit Pharma Liver Aid 90 kps - toidulisand maksale!