OstroVit Marine - Parim lisand nahale, liigestele ja immuunsüsteemile 120kps

SKU
OstroVit_Marine_Collagen_Hyaluronic_Acid_VitaminC_120caps
Kalast saadud kollageen, mis on parim liigestele, immuunsüsteemile ja nahale. Noorust hoidev ja rõhutav toidulisand.

Kollageen - on üks olulisemaid valke, mida inimkeha leiab. Seda leidub peaaegu kõigis inimese kudedes. See on peamine ehituselement, muu hulgas nahk, kõõlused, luud, liigesed, silma sarvkest. Vastutab sünoviaalvedeliku tootmise, kõhre elastsuse ja kõvaduse, naha niisutamise ja naha korraliku uuenemise eest. See mõjutab sidekoe sidusust, tugevust ja elastsust. Sellel on ka ainulaadne võime vett siduda, tänu millele säilitab nahk õige tugevuse, elastsuse ja pinge. Pärast 26. eluaastat kollageenkiudude hulk loomulikult väheneb ja keha kaotab võime neid taastada. Suurenenud füüsiline aktiivsus intensiivistab lisaks kollageeni hävitamise protsessi, mistõttu on selle täiendamine intensiivsete harjutuste ja treeningute ajal väga oluline. Kollageenipuudus on liikumishäirete, liigeste jäikuse ja seljavalude, kortsude, tselluliidi, naha niisutatuse ja tugevuse põhjus.

Hüaluroonhape - hüaluroonhapet seostatakse meiega kõige sagedamini koostisosana kehahoolduskosmeetikas, noorendavas kosmeetikas ja vananemisvastase vahendina. Hüaluroonhape võib tänu oma omadustele suurendada naha elastsust, mis võib meid kaitsta soovimatute venitusarmide eest, rikkudes meie kuju visuaalset efekti. Suukaudne toidulisand hüaluroonhappega suurendab selle taset meie nahas, tänu millele võib see kiirendada taastumist pärast vigastusi, sisselõikeid, marrastusi või pehmete kudede kahjustusi. Hüaluroonhappe üks kõige soovitavamaid eeliseid selle lisamise ajal on positiivne mõju luude, liigeste ja sidekoe toimimisele. Meie keha on rikas hüaluroonhappega just motoorsete organite ümbruses. Täiendamisel on selged eelised kõigile, kes treenivad kõvasti, jooksevad ja üritavad iga päev aktiivselt elada. Kui olete üks neist inimestest, hoolitsege oma luude ja liigeste eest, täiendades seda hüaluroonhappega.

C-vitamiin on, nagu nimigi ütleb, oluline orgaaniline kemikaal. See on inimese toidusedelis eksogeenne toitaine, mis vastutab peamiselt sidekoe ja luude nõuetekohase toimimise eest. Selle bioloogiliselt aktiivne vorm - C-vitamiin, toimib redutseerija ja koensüümina inimkeha mitmetes ainevahetusradades. C-vitamiini peetakse üheks peamiseks antioksüdandiks. Tootes sisalduv C-vitamiin aitab kollageeni õigesti toota, et tagada kõhre, igemete, naha ja hammaste nõuetekohane toimimine.


    Kollageen tugevdab kollageenkiudude sünteesi
    Kollageen tugevdab luid ja liigeseid
    Kollageen säilitab õige tugevuse, elastsuse ja nahatooni
    Kollageen pärsib kortsude ja tselluliidi teket
    Hüaluroonhape täidab hoone funktsioone ja täidab rakkudevahelised ruumid
    Hüaluroonhape võib aidata naha vananemist edasi lükata
    Hüaluroonhape võib aidata kaasa liigeste, luude ja sidekoe korrektsele toimimisele
    Toidulisand aitab suurendada naha elastsust

Võtke 1 portsjon (4 kapslit) päevas.

Kalakollageen 2200 mg -
Hüaluroonhape (naatriumhüaluronaat) 120 mg -
C-vitamiin 80 mg 100%

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

12,90 €
Laost otsas
Write Your Own Review
Arvustatav toode:OstroVit Marine - Parim lisand nahale, liigestele ja immuunsüsteemile 120kps