PVC KÄEPIDE - KÄEPIDE ERINEVATE TRENAZÕÕRIDE JA TEISTE SEADMETE RAKENDUSTEKS

SKU
HNDL
Tutvustame meie mitmeotstarbelist PVC-käepidet: kohandatav lahendus vastavalt teie vajadustele!
 
Kogege mugavust ja paindlikkust PVC-käepideme abil, mis on loodud sobima erinevatele rakendustele. Saadaval on mitu läbimõõdu valikut, et saaksite valida täpselt sobiva suuruse vastavalt teie konkreetsetele nõudmistele. Rikkalikud 50 cm pikkused mõõdud tagavad mugava ja efektiivse kasutuse jaoks piisavalt haardetruumi.
 
Meie PVC-käepideme eristavaks omaduseks on selle ainulaadne võime - see saab hõlpsasti pooleks lõigata! See kohanduvus võimaldab teil käepideme pikkust kohandada vastavalt oma soovidele. Olgu vajalik lühem haare kompaktsesse ruumi või eelistate pikemat käepidet suurema jõuülekande jaoks, meie toode suudab hõlpsasti kohanduda vastavalt teie eelistustele. Tegelikuses saab ühest käepidemest 2 kuni 3 käepided olenevalt trenazõõrist.
 
Valmistatud kvaliteetsest PVC-materjalist pakub käepide vastupidavust. Tugev konstruktsioon tagab selle, et see talub regulaarset kasutamist ja on vastupidav kulumisele, pakkudes pikaaegset jõudlust. Käepideme sile pind tagab mugava haardumise, vähendades ebamugavustunnet ja parandades teie üldist kogemust.
See käepide trenazõõride ja pinkide originaal varuosa.
 
Kuidas valida?
Mõõtge esimisena enda pinki või trenazõõri käepideme läbimõõt ja valige selle järgi siit valikust sama sisemõõduga käepide.
Alates 15,90 €
Laos
Lisainfo
Pikkus cm50
Write Your Own Review
Arvustatav toode:PVC KÄEPIDE - KÄEPIDE ERINEVATE TRENAZÕÕRIDE JA TEISTE SEADMETE RAKENDUSTEKS