OSTROVIT KELP, JOOD 250 TABS

SKU
OVKelp250

OstroVit Kelp on toidulisand tableti kujul, mis sisaldab meie toitumises väga vajalikku standardiseeritud mineraali, milleks on jood. Jood aitab kaasa kilpnäärmehormoonide nõuetekohasele tootmisele ja selle korralikule toimimisele. Jood aitab kaasa normaalse energia ainevahetuse säilitamisele ja aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele. Toode on mõeldud inimestele, kellel on suurenenud joodivajadus, samuti rasedatele ja imetavatele naistele. Laminaria japonica, mis tähendab tõlkes poola või jaapani lehevetikat, on üks pruunvetikate liikidest, mis kuulub lehtvetikate seltsi. Neid söödavaid vetikaid tarbitakse eelkõige nende omaduste ning rikkaliku toitainete ja mineraalainete sisalduse tõttu. Laminaria Japonica, mida muidu tuntakse ka merevetikana, on tuntud oma kõrge loodusliku joodisisalduse poolest, see tähendab elemendi poolest, millel on meie organismis mitmeid olulisi funktsioone. Jood on inimesele vajalik element, mida me peame andma toiduga, kuid selle sagedase puuduse tõttu on soovitatav selle lisamine. Joodil on eriline roll meie kilpnäärme nõuetekohases toimimises ja ta on otseselt seotud kilpnäärmehormoonide, nagu türoksiini ehk T4 ja trijoodtüroniini ehk T3, tootmisega. Need on olulised hormoonid, mis reguleerivad kogu meie organismi nõuetekohast toimimist, mistõttu on jood meie toitumises nii oluline.

Soodushind 8,90 € Tavahind 21,90 €
Laos

Jood aitab säilitada normaalset energiavahetust

Jood aitab kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele

Jood aitab säilitada tervet nahka

Jood aitab kaasa kilpnäärmehormoonide õigele tootmisele

Jood aitab kaasa kilpnäärme nõuetekohasele toimimisele

Kelp on looduslik joodiallikas

Koostisained:

Mahuaine: mikrokristalne tselluloos; tärklis, paakumisvastased ained: kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad; laminaria japonica ekstrakt (Laminaria japonica J.E. Areschoug) standardiseeritud 1% jodiidiga.

Toitumisalane teave:

Toimeained 1 serveeringu (1 tablett) kohta

Laminaria japonica ekstrakt 20 mg

- sellest jood(1%) 200 µg

Kasutamine:

Kasutage 1 serveering (1 tablett) 1 kord päevas pärast sööki. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Ärge kasutage toodet mitmekesise toitumise asendajana. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge kasutage kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline. Rasedatel ja imetavatel naistel kasutamine pärast arstiga konsulteerimist. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pakendi suurus: 250 tabletti - 250 serveeringut

Lisainfo
BrändOstroVit
Pikkus56
Laius56
Kõrgus105
Toote vormtabletid
Serveerimise kogus250
Parim enne6. okt 2025
Kogus pakendis250 tk
Write Your Own Review
Arvustatav toode:OSTROVIT KELP, JOOD 250 TABS

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem OstroVit tooted