Treener, oled sa valmis vastu võtma parema pakkumise ?

OLED PERSONAALNE TREENER, AGA ERINEVAD JÕUSAALID EI LUBA ERATREENEREID VÕI ON ERATRENNE TEHA LIIGA KALLIS, MIS VÄHENDAB OLULISELT SINU SISSETULEKUT?

ENAM MITTE! 

HC GYM on otstanud tulla vastu kõigile eratreeneritele kuni selleni välja, et võid meie jõusaalides treenida oma kliente TASUTA! JAH TASUTA - loe see juhend läbi ja alustame parimat koostööd nüüd ja edaspidi kus kõik oleme rahul!

treener


HC GYM pakub kindlasti ühe parima valikuga jõusaalivarustust, meie saale külastavad sajad kliendid, kes otsivad pidevalt eratreenereid ning loomulikult pakume nüüd võimalust teha lisaks eratrenne Teie enda eraklientidega võimalikult soodsalt.

UUED REEGLID JA TINGIMUSED TREENERITELE ALATES 20.04.2021

- Eratrenn nüüd vaid 2 eur!!! (lisandub vaid jõusaali külastuse tavahind).
- Kui treeneril on rohkem kui 5 klienti, siis jõusaali külastus ainult 15 eur/kuu. Selle otsustad Sina kuidas kasulikum on: kas tasute sissepääsu kuumaksuna või ühekordse piletina.
- Kui treeneril on rohkem kui 10 klienti, siis  on Sulle meie jõusaalide kasutamine TASUTA!!!

A) Kui Sul on rohkem kui 5 klienti kuus, on kuumad joogid tasuta ning Sa võid kasutada VIP riietusruumi meie  saunaga jõusaalis Lasnamäel (Linnamäe tee 91) või kesklinnas-Sikupillis kus saad kasutada treenerite puhketuba kapiga (Tartu mnnt 87D)
B) Kui Sul on üle 10 kliendi kuus, siis soovi korral saate oma erakapi

treener

SEE POLE VEEL KÕIK!
Muud eelised kõigile treeneritele, kes on HC GYMi treenerite nimekirjas:

1. Tasuta HC Pro Treeneri T- särk ( kui üle 5 kliendi kuus, siis 2 tk) - nii leiad lihtsamini uusi kliente ja inimesed teavad Sinuga suhelda ja trenne kokku leppida otse jõusaalis
2. Võimalus soetada poole hinnaga kõiki HC Pro riideid,  randmesidemeid ja muid bränditooteid, et neid ise kanda või edasi müüa.
3. Osalemine üritustel suvepäevad /õhtusõõgidl ( alates 5 klienti kuus ).
4. Too uus treener või klient meie spordisaali ja ta saab TASUTA KÜLASTUSE ja Sina 1x TASUTA treenida klienti meie jõusaalis 
5. HC GYM meeskonnaga liitumine ei kohusta ja välista Sind olemast treener samal ajal teises jõusaalis. Treener on oma töös vaba!
6. Oleme avatud pakkumistele ja suhtlusele. On uus äriidee? Kuidas saaksid oma treeneritööd veel paremini teha? Ettepanekud koostööks? Lihtsalt räägi meiega ja leiame lahendused!

KUIDAS LIITUDA JA VIIA LÄBI ERATRENNE HC GYM KLUBIDES?
- Kui soovite lihtsalt aegajalt treenida oma kliente meie klubides, siis selleks ei peagi midagi tegema. Lihtsalt külastage meie klubi koos kliendiga. Esimene kord külastus treenerina ja koos kliendiga on loomulikult Sullegi TASUTA. Tule tutvu ja saame sõpradeks!
- Kui soovite rohkem koostööd, siis on võimalus end kirja panna meie administraatori juures ja kasutama hakata juba meie meeskonna hüvesid kuni TASUTA sissepäässude, T-särkide. kohvide ja riidekappideni välja!

MEELDIVAT KOOSTÖÖD SOOVIDES,
HC GYM.E
[email protected]

dsa