HC PROFESSIONAL MEGA MASS, MASSILISAJA / TAASTAJA 2KG

SKU
MegaMass2kg

HC PROFESSIONAL MEGA MASS, MASSILISAJA on kindel massilisaja HCPRO tooteperest, mis sisaldab tõhusat segu valkudest, süsivesikutest, vitamiinidest, mineraalidest, aminohapetest ja muudest koostisosadest, millega saad lihtsalt täiendada oma igapäevast toidukogust. toitaineid ning kasvatada lihasmassi ja jõunäitajaid.

HC PROFESSIONAL MEGA MASS sisaldab mitmest allikast pärinevat valku ning segu tagab tootele parima võimaliku aminohappelise koostise lihaste kasvu ja arengu seisukohalt. Toode on väga kergesti lahustuv, suurepäraste maitsetega, kerge seedeelunditele ja on magustatud STEVIA-nimelise LOODUSLIKU magustajaga ,mis annab kiiresti ja kõhtu koormamata rohkelt energiat. Tänu koostisosade koosmõjule saavutad maksimaalse lihasmassi  kasvu ja samal ajal hoiad rasvaprotsendi kontrolli all!

Alates 16,90 € Tavahind 24,90 €
Laos

Mitmekülgne ja tõhus massilisaja HCPRO tooteperest.

Äärmiselt mitmekülgne ja kõikehõlmav koosseis teie treeningute tulemuste toetamiseks.

Optimaalne toitainete suhe taastumiseks

Sisaldab tippkvaliteediga valguallikat ja kiiresti imenduvaid süsivesikuid

Rikastatud aminohapete, vitamiinide, mineraalide ja teiste aktiivsete koostisosadega

Suurepärased maitsed ja hea lahustuvus

Toiteväärtus:

 100g sisaldab Energia 392kal / 1638 Kj Proteiin 20g Süsivesikuid (20g suhkrud) 64g Rasv (5g küllastunud) 6g 

Kasutamine:

Segage 3 mõõtekulpi vee või piimaga ning nautige enne ja/või pärast trenni ning toidukorra asendamiseks endale sobival ajal. Sobib kasutamiseks ka kohe peale ärkamist, et öiseid kataboolseid (lihaseid hävitavaid) protsesse peatada. 

HC PROFESSIONAL tooted on farmatseutilise puhtusega ja garanteeritult õige koostisega. Kõik HC PROFESSIONAL tooted on toodetud Euroopa Liidus sertifitseeritud tehases. Parima kvaliteediga Gainer EESTI SOODSAIMA HINNAGA! Tegemist on toidulisandiga. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas

Pakendi suurus: 2 kg

Write Your Own Review
Arvustatav toode:HC PROFESSIONAL MEGA MASS, MASSILISAJA / TAASTAJA 2KG