HC PROFESSIONAL 100% L-Carnitine, puhas karnitiin 120cps

SKU
L-Carnitine120cps

Tutvustame puhtaid L-karnitiini kapsleid HC PROFESSIONAL – teie ülim jõudlusvõimendaja!

Avage oma tõeline potentsiaal HC PROFESSIONAL puhaste L-karnitiini kapslitega! Meie esmaklassiline valem on loodud selleks, et tõsta teie treeningute teekonda ja toetada teie kulturismi eesmärke. Iga 2 kapslist koosnev päevane portsjon sisaldab tugevat 500 mg puhast L-karnitiini, mis on ülim kütus füüsilise jõudluse parandamiseks ja tõhusaks rasvade ainevahetuseks.

Peamised eelised fitnessisportlastele ja kulturistidele:

Suurendab energiat ja vastupidavust: L-karnitiin mängib üliolulist rolli rasvhapete transportimisel mitokondritesse, kus need muundatakse energiaks. Seda protsessi optimeerides pakuvad meie kapslid puhast ja säästvat energiaallikat, võimaldades teil intensiivsete treeningute ajal jõudu anda ja saavutada tipptulemusi.

Kiirendab rasvapõletust: jätke hüvasti kangekaelse keharasvaga! HC PROFESSIONAL L-karnitiini kapslid soodustavad tõhusat rasvade ainevahetust, toetades teie keha võimet kasutada treeningu ajal varurasva kütusena. Kogege kiiremat rasvakaotust ja paljastage need täpselt määratletud lihased, mille saavutamiseks olete kõvasti tööd teinud.

Säilitab lahja lihasmassi: kaitske oma raskelt teenitud lihasmassi meie esmaklassiliste L-karnitiini kapslitega. Kasutades rasvavarusid energia saamiseks, aitab L-karnitiin vältida lihaste lagunemist, tagades, et teie keha jääb vormitud ja toonuses.

Parandab taastumist: vähendage treeningjärgset valulikkust ja kiirendage taastumisprotsessi. L-karnitiin aitab parandada kahjustatud lihaskudesid, võimaldades teil kiiremini tagasi põrgata ja uue jõuga jõusaali minna.

Toetab südame-veresoonkonna tervist: L-karnitiini positiivset mõju südame tervisele ei saa tähelepanuta jätta. Parandades verevarustust ja vähendades oksüdatiivset stressi, edendavad meie kapslid tervet südame-veresoonkonna süsteemi, mis on oluline igale pühendunud sportlasele.

Miks valida HC PROFESSIONAL puhtad L-karnitiini kapslid?

Kõrgeim kvaliteeditagamine: meie L-karnitiini kapslid on valmistatud farmaatsiakvaliteediga koostisosadest, tagades puhtuse, tõhususe ja ohutuse. Usaldage kvaliteeti, mis vastab tööstusharu kõrgeimatele standarditele.

Mugav päevane annus: HC PROFESSIONALi pakendis on 120 kapslit, mis muudab L-karnitiini igapäevasesse rutiini lisamise lihtsaks. Võtke 2 kapslit päevas ja laske tulemustel enda eest rääkida.

Valmistatud Euroopa Liidus: Kõik HC PROFESSIONALi tooted on toodetud Euroopa Liidus sertifitseeritud tehastes, mis tagab parima viimistluse ja range kvaliteedikontrolli järgimise.

HC PROFESSIONALi puhaste L-karnitiinikapslite abil saate oma fitnessi ja kulturismi teekonda tõsta. Kogege täiustatud energia, kiirendatud rasvakaotuse ja paranenud taastumise uskumatuid eeliseid. Avage oma täielik potentsiaal ja saavutage oma fitness-püüdlused L-karnitiini jõuga.

Ärge oodake enam hetkegi – astuge järgmine samm oma suurepärase vormi suunas. Tellige oma HC PROFESSIONAL puhtad L-karnitiini kapslid juba täna ja muutke oma sooritusvõimet rohkem kui kunagi varem!

Tegemist on toidulisandiga Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. 
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist. 
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. 
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult. 
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Soodushind 9,97 € Tavahind 14,90 €
Laos
Lisainfo
BrändHC PRO
Kaal0.1 kg
Toote vormtabletid
Kogus pakendis120 tk
Write Your Own Review
Arvustatav toode:HC PROFESSIONAL 100% L-Carnitine, puhas karnitiin 120cps

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem HC PRO tooted