Tugev 3-astmeline hantliriiul

SKU
HCHEXRK-M

Tutvustame HC PRO 3 Tier Dumbbell Racki – tipptasemel salvestuslahendust kaubanduslikele jõusaalidele ja spordikeskustele. See riiul on ehitatud taluma ka kõige raskemaid keskkondi, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga materjale, et tagada pikaajaline vastupidavus.

Kolme tasemega riiul pakub piisavalt ruumi igas suuruses hantlitele, hoides need organiseerituna ja klientidele hõlpsasti juurdepääsetavana. Riiulitel on libisemisvastane pind, et vältida õnnetusi või teie seadmete kahjustamist.

HC PRO 3 tasemegahantliraam pole mitte ainult praktiline, vaid ka stiilne. Selle elegantne ja kaasaegne disain täiendab iga jõusaali sisekujundust, lisades teie spordisaalile professionaalsust.

144,5 cm pikkune, 131,5 cm pikkuse riiuli ja 12,5 cm haaretsooniga hammas mahutab laias valikus hantleid. 52,6 cm jala laius ja 77,5 cm kõrgus tagavad stabiilse aluse, mis hoiab nagi alati püsti ja kindlalt.

HC PRO 3 tasemega hantliriiulisse investeerimine tähendab investeerimist oma jõusaalivarustuse organiseeritusse ja pikaealisusesse. See kommertskvaliteetne hammas on ehitatud kestma ja hoiab teie hantlid turvaliselt, turvalisena ja hõlpsasti ligipääsetavana ka aastaid. Täiustage oma jõusaali juba täna HC PRO 3 taseme hantliraamiga.

360,00 €
Laos
Lisainfo
BrändHC PRO
Pikkus1450 mm
Laius530 mm
Kõrgus780 mm
Kaal50 kg
VärvMust
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Tugev 3-astmeline hantliriiul
Rohkem HC PRO tooted