HC PRO HEAVY DUTY 3. KORRUSELINE HANTLIRIIUL

SKU
HCHEXRK-M
Tutvustame HC PRO 3 Korruseline hantliriiul – tipptasemel lahendust kaubanduslikele jõusaalidele ja spordikeskustele. See hantliriiul on ehitatud taluma ka kõige raskemaid keskkondi, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga materjale, et tagada pikaajaline vastupidavus.
 
Kolme hoiutasemega riiul pakub piisavalt ruumi igas suuruses hantlitele, hoides need organiseerituna ja klientidele hõlpsasti juurdepääsetavana. Riiulitel on libisemisvastane pind, et vältida õnnetusi või teie seadmete kahjustamist.
 
HC PRO 3 tasandi hantliraam pole mitte ainult praktiline, vaid ka stiilne. Selle elegantne ja kaasaegne disain täiendab iga jõusaali sisekujundust, lisades teie spordisaalile professionaalsust.
 
144,5 cm pikkune, 131,5 cm pikkuse riiuli ja 12,5 cm haaretsooniga riiul mahutab laias valikus hantleid. 52,6 cm jala laius ja 77,5 cm kõrgus tagavad stabiilse aluse, mis hoiab nagi alati püsti ja kindlalt.
 
HC PRO 3 hantliriiulisse investeerimine tähendab investeerimist oma jõusaalivarustuse organiseeritusse ja pikaealisusesse. See kommertskvaliteetne riiul on ehitatud kestma ja hoiab teie hantlid turvaliselt, turvalisena ja hõlpsasti ligipääsetavana ka aastaid. Täiustage oma jõusaali juba täna HC PRO 3 taseme hantliriiuliga.
360,00 €
Laos
Lisainfo
Pikkus cm145
Laius cm53
Kõrgus cm78
Write Your Own Review
Arvustatav toode:HC PRO HEAVY DUTY 3. KORRUSELINE HANTLIRIIUL