Bodybar, Võimlemiskeppide komplekt 1-10 kg

SKU
BC214SET1-10

Võimlemiskepp (Bodybar) on ideaalne lahendus neile, kes soovivad oma treeninguid mitmekesistada, nende tõhusust suurendada ja saavutada uusi sporditulemusi. Bodybar on metallist kepid pehme kattega, mida kasutatakse fitnessis, taastusravis ja isegi professionaalses spordis. Need sobivad igasuguse füüsilise ettevalmistusega inimestele ja neid saab kasutada kodustes tingimustes, jõusaalides või taastusravikeskustes.

Milleks sobib Bodybar:

  • Jõutreeningud: Käte, jalgade, selja ja kõhulihaste tugevdamine.
  • Fitness ja aeroobika: Bodybari kasutamine aeroobsetes harjutustes treeningu intensiivsuse suurendamiseks.
  • Taastusravi: Kasutamine taastusravi programmides pärast vigastusi, et järk-järgult naasta täieliku füüsilise aktiivsuse juurde.
  • Professionaalne sport: Tehnika ja jõu parandamine sportlastele.
490,00 €

Laost otsas

Võimlemiskepi eelised:

  1. Treeningute mitmekesisus: Nende keppidega saab teha laia valikut harjutusi, mis tugevdavad kõiki lihasgruppe, parandavad koordinatsiooni ja tasakaalu.
  2. Reguleeritav koormus: Komplekt sisaldab erineva kaaluga keppe vahemikus 1 kuni 10 kg, mis võimaldab koormust järk-järgult suurendada ja kohandada treeninguid vastavalt oma eesmärkidele ja ettevalmistustasemele.
  3. Mugavus ja ohutus: Pehme kattega kepid tagavad mugava kasutamise ja ennetavad libisemist, vähendades vigastuste ohtu.
  4. Kompaktsus: Keppe on lihtne hoiustada ja transportida, võimaldades neid kasutada igal sobival ajal ja kohas.
  5. Tõhusus: Regulaarne treenimine võimlemiskepiga aitab parandada rühti, suurendada painduvust ja üldist füüsilist vastupidavust.
Lisainfo
BrändHC PRO
Pikkus1200 mm
Kaal55 kg
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Bodybar, Võimlemiskeppide komplekt 1-10 kg
Rohkem HC PRO tooted