OstroVit ALC Atsetüül L-karnitiin 200 g

SKU
OvALC200gsupu

OstroVit ALC on väga tõhus pulbriline toidulisand, mis sisaldab puhast atsetüül-l-karnitiini, mis on looduslik toitaine, mis toetab teie närvisüsteemi ja lihaste tööd. Toode toimib hästi inimestele, kes kogevad vaimset pinget, soovivad kaalust alla võtta või toetada aktiivset elustiili.

Pulbri kujul olev toidulisand ALC on ideaalne pakkumine kõigile neile, kellel on probleeme tablettide ja kapslite neelamisega. Toodet pole mitte ainult lihtne tarbida, vaid ka ülimalt tõhus – ühest pakendist piisab üle 3 kuu regulaarseks toidulisandiks.

Mis on ALC ja kuidas see töötab?

Toidulisandis sisalduv atsetüül-L-karnitiin ületab löök-aju barjääri, tänu millele suudab see edukalt toetada teie närvisüsteemi. Selle kasutamise kõige olulisemad eelised võivad olla positiivne mõju meeleolule, stressi vähendamine, optimaalse energia tagamine, vastupidavuse suurendamine, aga ka igakülgne tugi salenemisel.

Acetylo L-Caritinin'is sisalduvate koostisosade omadused:

  • NÄRVISÜSTEEMI TERVLINE TUGI – Atsetüül-L-karnitiin mõjutab neurotransmitterite tasakaalu ja närvilõpmete taastumist. Tänu sellele mõjutab see kognitiivseid funktsioone.
  • TERVISLIKU ELUSTIILI SÕPRADELE – ALC on suurepärane valik, kui oled füüsiliselt aktiivne. See vabastab energiat ja kaitseb väsimuse eest. Peale selle soodustab see keha kujundamist. Seetõttu võivad seda kasutada ka kaalu langetavad inimesed.
  • PUHAS ATSETÜÜL-L-KARNITIIN HCL – üks portsjon toodet sisaldab tervelt 200 mg puhast atsetüül-L-karnitiini ilma lisanditeta, sealhulgas 1340 mg L-karnitiini. See on optimaalne ainekogus, mis aitab teil saavutada toidulisandite kasutamisel parimaid tulemusi.
  • MUGAV VORM – ACL-i päevane portsjon on vaid üks toote mõõt. Pulbri võid segada vee või mahlaga ja juua seda alati, kui isu tuleb. Seetõttu võite unustada pillide neelamisega kaasnevad ebamugavused.

Toode on tugevate hügroskoopsete omadustega (neelab tugevalt niiskust). Klompide teke või ühtlane (kompaktne) konsistents ei ole märk toote omaduste kadumisest. Sel juhul tuleb toode uueks purustada.

17,90 €
Laos

Soovitatav kasutus:

Lahustage üks portsjon toodet 2 g (2,5 lusikatäit) 100-150 ml vees või mahlas šeikeris. Võtke üks portsjon päevas. Palun kasutage pakendis olevat kulbikut (1 ml).

Koostisained

Atsetüül-L-karnitiin HCl.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), sojaube, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Aktiivsed koostisosadportsjoni kohta
Atsetüül-L-karnitiin HCl2000 mg
- millest L-karnitiin1340 mg
Lisainfo
BrändOstroVit
Kaal0.2 kg
Write Your Own Review
Arvustatav toode:OstroVit ALC Atsetüül L-karnitiin 200 g

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem OstroVit tooted