Hc pro kreatiin 300g Maitsestatud

SKU
Hcprkre300gMa

HC PRO CREATINE - Vabasta oma sportlik potentsiaal!

HC PRO Kreatiinmonohüdraat on kvaliteetne kreatiinmonohüdraadi pulber, mis pakub mitmeid eeliseid fitness sportlastele, kulturistidele ja jõutõstjatele. See 100% puhas kreatiinmonohüdraadi toidulisand on loodud suurendama lihaste energiat, tugevdama jõudu ja vastupidavust, soodustama vedeliku kogunemist lihastesse ning aktiveerima ATP-d (adenosiintrifosfaat) - rakuenergia allikat.

Peamised eelised fitness sportlastele, kulturistidele ja jõutõstjatele:

Lihaste energiaallikas: Kreatiin mängib olulist rolli ATP taastamisel, mis on lihaste kontraktsioonide peamine energiaallikas kõrge intensiivsusega treeningutel. Suurendades ATP kättesaadavust, aitab HC PROFESSIONAL CREATINE edasi lükata lihaste väsimust ja säilitada energia taset, võimaldades sportlastel piire ületada ja saavutada tipptasemel sooritusi.

Tugevuse ja vastupidavuse suurendamine: Kreatiini toidulisandit on põhjalikult uuritud ja see on tõestatud, et see suurendab jõudu ja vastupidavust treeningute ajal. Suuremate energiavarude abil saavad sportlased teha rohkem kordusi ja tõsta raskemaid raskusi, mis viib järkjärgulise ülekoormuseni ja lihaskasvuni.

Vedeliku kogunemine lihastesse: Kreatiin koguneb lihaste rakkudesse kreatiinfosfaadi kujul, mis tõmbab ligi vett ja muudab lihased täidlasemaks ja mahukamaks. See vedeliku kogunemine annab lihastele visuaalselt tihedama ja ümarama välimuse, luues ihaldatud "pump" efekti.

Kiirenenud lihasmassi kasv: Suurenenud tugevuse ja vastupidavusega saavad sportlased treenida intensiivsemalt. See võimas treeningstiimul tähendab aja jooksul märgatavat lihasmassi kasvu. Kreatiin aitab kaasa uute valgustruktuuride sünteesile, toetades lihaste ehitamise protsessi.

ATP aktivaator: HC PRO CREATINE toimib ATP aktivaatorina, kiirendades ATP molekulide taastumist. See võimaldab kiiremat taastumist seeriate vahel ja vähendab intensiivsete treeningute ajal taastumisaega.

16,90 €
Laos

Koostis ja päevane annus:

HC PRO CREATINE sisaldab 100% puhast kreatiinmonohüdraati, ilma täiteaineteta ega lisanditeta. Soovitatav päevane annus on 1 kuni 2 mõõtlusikatäit, mis annab 3 kuni 6 grammi kreatiini. Segage pulber veega või lemmikjoogiga ja tarbige enne või pärast treeningut parimate tulemuste saavutamiseks.

HC PRO CREATINE on usaldusväärne valik sportlastele, kes soovivad oma sportlikku potentsiaali täielikult avastada. Meie toode on hoolikalt formuleeritud, et vastata kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, tagades puhtuse, tõhususe ja ohutuse. Tõstke oma jõudlust, maksimeerige lihaskasvu ja viige oma treeningud uuele tasemele HC PROFESSIONAL CREATINE'iga.

Võtke kasutusele puhta kreatiinmonohüdraadi jõud ja viige oma fitness teekond uuele tasemele. Tellige oma HC PRO CREATINE juba täna ja kogege selle märkimisväärse toidulisandi hindamatuid eeliseid!

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Lisainfo
BrändHC PRO
Kaal0.3 kg
Toote vormpulber
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Hc pro kreatiin 300g Maitsestatud

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem HC PRO tooted