Ostrovit pharma vitamin d3 4000 rü - tilgad - 30 ml

SKU
OvPhViD340IUdr30ml

OstroVit Pharma D-vitamiin 4000 RÜ on kaasaegne toidulisand, mis toetab immuunsust. 
Ainulaadne tilkade vorm toimib suurepäraselt inimestel, kellele ei meeldi vahelehtede ja kapslite neelamine. Toote koostis sisaldab D-vitamiini, MCT õli ja E-vitamiini. 
Kas otsite tõhusat antioksüdantset toodet, mis aitab teil toetada teie immunoloogilist süsteemi? Valige OstroVit Pharma D-vitamiini 4000 RÜ tilgad!

Mis on OstroVit Pharma D-vitamiin 4000 RÜ?

OstroVit Pharma D-vitamiini 4000 RÜ tilgad on kolme koostisosa kombinatsioon, mis toetavad teie organismi tööd igapäevaselt. Suur l-vitamiini sisaldav D-vitamiini sisaldus kolekaltsiferooli kujul võimaldab teil end edukalt kaitsta nakkuste eest ja võib olla oluline tegur selliste haiguste nagu diabeet, hüpertensioon ja kasvaja ennetamisel.

Toidulisandi täiendav koostisosa on E-vitamiin D-alfa-tokoferoolatsetaadi kujul. Sellel koostisosal on tugevad antioksüdandid, tänu millele saab see kaitsta teie organismi vabade radikaalide põhjustatud haiguste eest. Toidulisandi põhi on energiat andev MTC õli, mida soovitatakse peamiselt füüsiliselt aktiivsetele inimestele. 
Kui soovite oma D-vitamiini kiiresti ja tõhusalt täiendada, valige meie toidulisand tilkhaaval:

  • parandada oma immuunsust
  • vähendada diabeedi, hüpertensiooni ja kasvajate tõenäosust
  • soodustada vaskulaarsüsteemi toimimist
  • hoolitsege oma luude ja hammaste eest
  • hoia oma organismi elujõudu
9,99 €
Laos

OstroVit Pharma D-vitamiini omadused 4000 RÜ

OstroVit Pharma tilgad sisaldavad kuni 4000 rahvusvahelist ühikut D-vitamiini lanoliinist rasvlahustuva kolekaltsiferooli kujul. Nii suures koguses toimeainet soovitatakse toodet peamiselt inimestele, kes kannatavad selle puuduse all. Tilgad toimivad hästi noortel ja vanematel inimestel vanuses 75 aastat. Üks toidulisandi pudel tähistab tervelt 570 päevaannust, mis sisaldavad 4000 rahvusvahelist ühikut D-vitamiini.

Peamised omadused:

  • AKTIIVSETE AINETE UNIKAALNE KOMPLEKS - OstroVit Pharma toidulisand ühendab D-vitamiini, E-vitamiini ja MCT-õli väga omastatava vormi, mis parandab oluliselt toimeainete lahustuvust.
  • TOETATAV IMMUUNSUS - toidulisandis sisalduvad koostisosad on tugevate antioksüdantsete omadustega ja soodustavad organismi immuunsust. Need vähendavad ka haigestumust ja võimaldavad tõsta põletikuvastaste tsütokiinide arvu.
  • KÕRGE PÄEVADOOS - piisab ainult kahest tilgast toidulisandist, et organism saaks 4000 RÜ D-vitamiini. Sellist toimeaine kogust soovitatakse eriti eakatele. Noorematel inimestel soovitatakse kasutada ühte tilka toodet päevas.
  • MUGAV VORM - OstroVit toidulisand on saadaval revolutsioonilises vormis tilkadena, mida saate hõlpsalt mõõta kaasasoleva pipeti abil.

Kasutamine: 
terved kuni 75-aastased täiskasvanud - 1 tilk päevas söögikorra ajal
terved üle 75-aastased täiskasvanud - 2 tilka päevas koos toiduga

Koostis: MCT õli, mis sisaldab keskmise ahelaga rasvhappeid guinea seemnetest, D-alfa-tokoferüülatsetaat (E-vitamiin), kolekaltsiferool lanoliinist (D-vitamiin).

Aktiivsed koostisosad1 tilk% RI *2 tilka% RI *
D-vitamiin50 ug / 2000 RÜ1000100 ug / 4000 RÜ2000
E-vitamiin1,8 mg153,6 mg30

* RI - võrdluskogus

Lisainfo
BrändOstroVit
Kaal0 kg
Toote vormõli
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Ostrovit pharma vitamin d3 4000 rü - tilgad - 30 ml

Tegemist on toidulisandiga!

Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervisliku eluviisi.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana

Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.

Rohkem OstroVit tooted