OstroVit Endurance Shot 100 ml Miami Vibes

SKU
OVEnSh10mlMiVi

OstroVit Endurance Shot 100 ml Miami Vibes shot on vedelal kujul toidulisand, mis sisaldab lausa 9 väärtuslikku toimeainet. Miami Vibes maitsega shot loodud sportlastele ja intensiivset füüsilist pingutust tegevatele inimestele. See on suurepärane toode eelnevalt treenimiseks.

OstroVit Endurance Shot Miami Vibes - Aktiivsete ühendite aare

L-tsitrulliinmalaat - Tsitrulliin ja orgaanilise keemilise ühendi kombinatsioon aminohapete rühmast, mis on ornitiini derivaat ja osaleb uurea tsüklis, hapnikuga ühes molekulis. See on ühend, mida iseloomustab kõrge keemiline stabiilsus ja suurepärane lahustuvus.

Tauriin – orgaaniline keemiline ühend, mis on valge aminohape. Seda ainet saab organismis moodustada väävli aminohapetest, kuid selle endogeenne süntees ei ole organismi vajaduste rahuldamiseks piisav. Seetõttu võib tauriini viia organismi igapäevaste toiduvalikute käigus – ühend võib toidulisandite kujul esineda näiteks kalas, mereandides, kuivatatud merevetikates või lihas.

ATP – adenosüültrifosfaat – rakkude peamine energiakandja. See on energiahooldus ja võimaldab seda kasutada Raku hingamisprotsessis.

Kofeiin – orgaaniline keemiline ühend puriini alkaloidide rühmast. Saadaval pulbrina, eristub see suurepärasest vees lahustuvusest.

Riboflaviin – vitamiin B2 – vees lahustuv vitamiin, kuulub B rühma. Selle ühendi rikkad allikad on pärm ja vasikamaks, kuid seda leidub ka teistes rups, piimatoodetes ja munades.

Nikotiinhape - vitamiin PP või B3 - vees lahustuv vitamiin, kuulub B rühma. Peamiselt leidub seda loomsetes saadustes – lihas, kalas, munades, kuid seda võib leida ka taimsetest toiduainetest, nagu kuivatatud oaseemned, pruun riis, pähklid ja päevalilleseemned.

Vitamiin B6 - püridoksiin - vees lahustuv komponent, mis kuulub B-vitamiinide hulka. Seda ühendeid leidub peamiselt taimeõlides, samuti siseevigelnes ja kuivades kaunviljasementes.

B12-vitamiin ehk kobalamiin ehk punane vitamiin on orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud vees lahustuvateks B-vitamiinideks. Seda esineb looduslikult mahetoodetes – ühendit võib leida lihast, kobediatomiit- ja kobediatomiitmullast, kalast ja mereandidest.

Magneesium - keemilise elemendi sümboliga Mg. Mineraalkomponent, mis esineb inimkehas märkimisväärses koguses ja kuulub seetõttu makroelementide hulka. Inimkeha ladestub peamiselt luudes ja lihastes. Magneesiumit peetakse teraviljatoodetes, nagu seemned ja pähklid.

OstroVit Endurance Shot Miami Vibes sisalduvate koostisosade omadused:

Riboflaviin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitab kaasa närvisüsteemi korralikule toimimisele. Lisaks toetab see normaalset limaskestade seisundit ja aitab säilitada punaste vereliblede optimaalset seisundit. Vitamiin B2 toetab ka naha tervislikku seisundit, aitab säilitada korraliku nägemist ja aitab väsimust ja kurnatust vähendada. See on ühend, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja aitab säilitada normaalset raua ainevahetust.

Nikotiinhape aitab säilitada tervislikku nahka ja aitab väsimust ja kurnatust vähendada. Lisaks toetab see limaskestade korralikku seisundit ja aitab säilitada optimaalseid psühholoogilisi funktsioone. See on ühend, mis aitab kaasa korralikule energiavahetusele ja toetab närvisüsteemi korralikku toimimist.

Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja toetab ka närvisüsteemi korralikku toimimist. See on ühend, mis aitab säilitada optimaalset valkude ja glükogeeni ainevahetust ning lisaks sellele aitab kaasa punaste vereliblede korralikule tootmisele ja vähendab väsimust ja kurnatust.

Vitamiin B12 aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitab närvisüsteemi ja immuunsüsteemi korralikul toimimisel, samuti toetab optimaalset homotsüsteiini ainevahetust. Lisaks aitab ühend säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone ja vähendab väsimust ja kurnatust, toetab punaste vereliblede korralikku tootmist ja mängib rolli rakkude jagunemisprotsessis.

Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning lisaks aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu. See koostisosa toetab lihaste ja närvisüsteemi korralikku toimimist ning aitab säilitada tervislikke hambaid ja luid. See on ühend, mis mängib rolli rakkude jagunemisprotsessis ning toetab ka optimaalset valkude sünteesi.

1,70 €
Laos

Soovitatav kasutamine:

Võtke ½ pudelit (50 ml - 10 teelusikat) päevas enne planeeritud füüsilist treeningut. Ärge tarbige rohkem kui 1 portsjon päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Sete on looduslik nähtus. Enne kasutamist loksutage korralikult. Pärast avamist hoidke külmkapis ja tarbige 48 tunni jooksul.

Koostisained

Vesi, õunamahl kontsentreeritud õunamahlast 20%, L-tsitrulliinmalaat, trikaaliumtsitraat (kaalium), tauriin, tsitraathappe magneesiumsoolad (magneesium), kofeiinianhüdriid, adenosüül-5'-trifosfaat (ATP) disodiumsool, peedimahla kontsentreeritud pulber, lõhnaained, säilitusained: kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat; magusained: sukraloos, asesulfaam K; inositoolheksanikotinaat (niatsiin), püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6), riboflaviin (vitamiin B2), metüülkobalamiin (vitamiin B12).

Toode võib sisaldada piima (sealhulgas laktoosi), soja, maapähkleid, teisi pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kalu.

Lisainfo
BrändOstroVit
Pikkus0
Laius0
Kõrgus0
Write Your Own Review
Arvustatav toode:OstroVit Endurance Shot 100 ml Miami Vibes
Rohkem OstroVit tooted